Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Benzines láncfűrészt szeretnék...

Benzines láncfűrészt szeretnék a legkisebb méretüt. Esetleg hol tudnék venni? Obi baumax esetleg? élőben szeretném nem weboldalrol.

Figyelt kérdés
Eldöntöttem, hogy stihl-t veszek. Erre láttam a neten egy videot, hogy a Husqvarna mindenben könyebben kezelhető. én meg nem vagyok egy müszaki zseni.
2013. dec. 21. 00:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezeken kivül még sokan árulják ezt a két márkát, figyeld az akciókat. Ha van elég pénzed, a stihlt ajánlanám, de a husqvarna is jó márka. Persze attól is függ, mennyit használod és hogy bánsz vele. Én egy olcsó al-ko_t használok már 5. éve, saját használatra. Azért elég sokat dolgozik, de eddig csak a láncot kellett cserélnem :)A legolcsóbb stihl kb 50e Ft, a husqvarna kb 40e, mig az al-ko 30e. Névtelen benzines fűrészt pedig akár 16e-ért is lehet kapni
2013. dec. 21. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Milyen célra kell? Egy gyümölcsfát kivágni a kertben? Arra megteszi egy piacos kínai 12-ért. Amiket általában látok, azok Stihl-koppintások, nagyon könnyen kezelhetők, és általában nincs velük gond. Csak nem lehet velük 50 m3 fát összevágni.


Komoly használatra a Husqvarna jobb, a Stihl minősége az utóbbi 10-15 évben drasztikusan esett, a névből élnek. (De azért még mindig jobbak, mint a kínaiak. :)

Vagy ha pl. Oleo-mac gépet látsz, az is nagyon jó minőség, és olcsóbb.


Obiban meg ilyen helyen eszedbe ne jusson bármit is venni. Márkaboltban egy tízessel olcsóbb ugyanaz (ha nincs akció), és ott értenek is hozzá, meg tudják mutatni a használatát.


Ha esetleg megírnád, hogy Zalaegerszegen keresel boltot vagy Nyíregyházán, akkor talán valaki konkrét helyet is írna.

2013. dec. 21. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Márkaboltot keress oda rögtön visszaviheted ha baj van és már küldik is a szervízbe. És csak e két márka közül válassz. Ne vegyél 25-30 -ért valami sz.rt ha 50 ért már jót vehetsz. Nekem Husqvarnám van kiváló ttavasszal vettem. De az enyém nagy tüzifát vágok vele.
2013. dec. 21. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
zártkertben lakok erdő melett:) sok a fa fa hulladék:) használnám sokat. stihl márkabolt pesten hol van???
2013. dec. 21. 14:48
 5/5 anonim ***** válasza:
2013. dec. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!