Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Sachs Dolmar 120SI láncfűrészt...

Sachs Dolmar 120SI láncfűrészt hogy kell beindítani? magyarázat lent.

Figyelt kérdés

Örököltünk egy ilyen típusú láncfűrészt csak az a gond hogy nem tudom beindítani viszont mikor szervizbe volt egyszerre beindult. Az összes matrica lekopott róla így a kapcsolón nem tudom melyik a Start és a Stop állás.

Aki tudja hogy kell indítani kérem írja le részletesen.


2013. dec. 22. 10:44
 1/8 dirtboy ***** válasza:

bal oldat a billenő kapcsolót kapcsolt fel,a markolaton a ravaszt húzd be és a fekete gombot a markolaton nyomd be,utána elengedheted a ravaszt.

a szívató szerintem ott lesz bal oldat,add rá 2-3 berántást csinálj vele utána vedd vissza a szívatót és úgy rántsd be.

ha a fék nem működik vagy nem kapcsoltad be akkor vigyázz mert a lánc el fog kezdeni forogni mikor beindul.

ha beindult akkor utána adj gázt és a fél gáz ki fog ugrani és vissza áll alapjáratra.

ez az első indítás,mikor még hideg.

később már csak a billenő kapcsoló kell és bár ránthatod is be,ha netán nem indulna akkor a félgázt /ravasz,kis fekete gomb/ kapcsold rá.

2013. dec. 22. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
az enyémen nincs billenőkapcsoló... valamilyen oknál fogva hiányzik, viszont néztük a gyertyát és a gyertya ad szikrát
2014. jan. 4. 21:29
 3/8 dirtboy ***** válasza:
akkor kép kell mert így telepatikusan nem tudom hogy milyen kapcsoló van rajta.
2014. jan. 4. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
reggel majd küldök
2014. jan. 5. 01:25
 5/8 A kérdező kommentje:

Parancsolj itt a kép:

[link]

2014. jan. 5. 09:23
 6/8 dirtboy ***** válasza:

meg van a gond és nem is kicsi.

hiányzik a billenő kapcsoló amit írtam,a helye mag van csak úgy tűnik elpárolgott.

itt a képen bejelöltem mi hiányzik.

[link]

ha beszerezted és bele raktad akkor fel kell kapcsolni úgy tudod majd indítani,a kis piros papír is mutatja a gépeden.

az első indításnál a teendőket pedig leírtam az első válaszomban most nem ismétlem meg.

2014. jan. 5. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

és hogy kell beszerelni?

kell hogy legyen rajt valamit kábelvégződés?

Csak mert az enyémen nincs semmi

2014. jan. 5. 15:47
 8/8 dirtboy ***** válasza:

vezetékeknek vagy foglalatnak lenni kell bent a burkolat alatt.

ha más nem szedd le a vezetőt aztán vidd be a gépet egy kerti gépekkel foglalkozó szervizbe,meg csinálják neked gyorsan.

2014. jan. 5. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!