Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Műhelyben az asztalt mivel...

Műhelyben az asztalt mivel érdemes burkolni?

Figyelt kérdés
Mindenféle barkács célra használnánk. Maradjon vaslemez vagy van előnye ha körbevasalom és pallóval burkolom be?
2013. dec. 24. 17:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Az enyémen vastag gumi lap van. Na azt te ne tegyél mert hegesztéskor nekem is kigyulladt.
2013. dec. 24. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Csak a vaslemez! Minél vastagabb annál jobb. Azon kalapálhatsz kedvedre. Meg persze minden mást is.
2013. dec. 24. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Attól függ, mire használod gyakrabban. Nekem két munkapadom van, az egyik vaslemez borítású, a másikon meg 2cm-es rétegelt lemez van. Általában a fa munkákhoz a rétegelt asztalt használom, fémmunkákhoz meg a vaslemezest. Viszont szerintem ami fontos, hogy mindkettő fémvázas. Lehet csinálni stabil favázas asztalt is, de ha valaki tud hegeszteni, egyszerűbb fémből.
2013. dec. 27. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!