Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Milyen típusú, márkájú,...

Milyen típusú, márkájú, teljesítményü sarokcsiszolót érdemes venni otthonra?

Figyelt kérdés
Ismeröseim azt mondták elèg nekem az olcsóbb amennyit én használnám, meg hogy kar ilyenekre koltenem, konnyu nekik mert nekik van nekem nincs es en ugy gondolom ha lesz akkor hasznalnam de ha nincs akkor meg nem fogom kolcson keregetni mindig ezert szeretnek venni, a bos markat pl nem ajanlottak! Igaz hogy gaz es vizvezetek szerelo es kellenek neki ilyen szerszamok, nyilvan tobbet is hassnalna mint en de ha veszek akkor mar normalisat, az olcsobb furogepem most egett le az is kellene de ugy vagyok vele hogy majd havonta veszek valamit amivel a kertes hazunkat tudom alakítgatni (pl: furokalapacs) olyan max 30000 ft gondoltam sarokcsiszolot!

2013. dec. 21. 06:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ezek közül bármelyiket... Ha jól látom csak egy van 30.000 alatt, de ez a márka egész életedben ki fog szolgálni...

[link]

2013. dec. 21. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
a 20000 ft-os flex markaju a honlapjukon elegendo teljesitmenyu? vagy inkabb 30000 ftos erdemesebb??? szomszedeknak 1400 w-os van azt mondjak szamit a watt.
2013. dec. 21. 09:11
 3/11 anonim ***** válasza:
Persze számít az is, de bőven el lehet azzal a 800 wattal is otthon barkácsolgatni... hozzáteszem, a honlapon az árak nettó értékek, tehát számíts még az áfára...
2013. dec. 21. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
A teljesítménnyel ne foglalkozz, ha jó minőségű a gép akkor tökmindegy ha sz@r akkor meg lehet 2000w-os is ha nem ér semmit. Tehát a lényeg, hogy márkás legyen mert egy jó hírnevű cég nem fogja hírnevét elbaltázni azzal, hogy kiad egy harmatgyenge gépet :)
2013. dec. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Arra hogy 1 évben elvágj 1-2 vasat jó a 3000 Ft barkács gép is.

Ha profi kell ,érdem olyat venni ami fordulatszabályzós,(abból is a konstans típus) a csapágyak legyenek dupla por védettek,minimum 1000W, 125 Ø vágótárcsa férjen bele,és ha sok-sok pénzed van rá akkor Li-ion akkus gép legyen a gép.


Nos ezekből szedd össze azt amire neked van szükséged.

2013. dec. 21. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom, nekem egy 5000 Ft.os noname van és teljesen alkalma arra, hogy becsiszoljam az ajtót vagy megfenjem a fűnyíró kését, vagy beszabjak pár téglát. Fordulatszabályozós és már vagy 3 éve megvan, igaz csak havonta egyszer veszem elő.
2013. dec. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem 840W-os Makitám van,azért választottam ezt mert melóban is ilyeneket használunk,évek óta,igaz nem napi szinten,de elég gyakran. Ezelott volt egy noname flexem,keveset bírt már újan elromlott,igaz kicserélték,de utána ismét elromlott a garancia lejárata után.
2013. dec. 21. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Én is Makitára szavazok. Lakatosműhelyben napi szinten több órát mennek nálunk már évek óta és jól bírják. Jó kis gépek, én szeretem használni őket. Van egy 750 wattos is, már az is bőven elég otthonra barkácsolni, csak max ha nagyobb vágást csinálsz, kicsit tovább tart, cserébe könnyebb és dolgozni is könnyebb vele.
2013. dec. 22. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ha jó gépet akarsz 10-20 évre akkor ritkább használatnál Black & Decker a tescos is sajtolt ék nélküli mechanikával van, nincs 8000ft (tegnap annyiért láttam) jó még a Skil(svájci Bosch) ha sokat melózol vele zöld Bosch, erősebb ipari használatnál Makita, Kék Bosch, Hitachi, Dewalt(ipari Black & Decker)


Apósom tescos Black & Deckerét kb 7-évig gyilkolta, utána még nálam is kibírt 1-év gumikorongos fa csiszolást.


Ipariba Makitát és Kék Boscht szoktunk használni,(fa csiszolás) napi 6-8 órát mennek ha van munka, szénkefe csereken kívül nincs gond velük.

2013. dec. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ja ez "szénkefe csereken kívül nincs gond velük." ezt úgy értem hogy több év, több száz üzemóra, a szénkefének van végállása nem engedi a vezeték továbbmenni, megáll, ilyenkor csere van, de van önkioldó is a szénkefékben aminél szintén leáll a gép ez úgy 3-4 évente megtörténik ha minden nap gyilkolod.
2013. dec. 23. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!