Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » A kislányának ( ajándékba )...

A kislányának ( ajándékba ) játék kötőgépet Playgo, Barbie stb vett valaki? Többfélét találtam a neten, de véleményt nem írt róla senki.

Figyelt kérdés

Pedig biztosan van aki vett. ( Hirdetésekbe is találtam. nem a közelbe árulják, mert megnéztem volna )

Nem egy komoly gépnek látszik, de mennyire az mégis? Hisz egy óvodás korú kisgyereknek a csősálját le lehet vele kötni. És 6 éves kortól ajánlják.

Igazából azt kötnék rajta. Felnőtt létemre..

Dilemmázok hogy ezt a " játékot " vagy a komolyabb ám sokkal drágább közepes készüléket rendeljem meg.

Ránézésre, a képekből mindegyik ugyan azt tudja. Kb ugyan annyi szemmel is dolgozik.

Illetve van különbség. A gyerekkel lehet csősálat, és az oda vissza kötést is.

A komolyabbal azt hiszem csak csősálat lehet. Nincs az az " átállítója ".



2014. jan. 20. 16:35
 1/2 anonim ***** válasza:

A Barbie nem kötőgép, és másik is csak nagyon kevés szemmel dolgozik, az sem hasonlít egyetlen kötőgépre sem.

Gyereknek talán megéri, de egyébként nem.

2014. jan. 20. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ.

Így hirdeti, Playgo Divatos kötőgépkötógép. ( a rózsa színe miatt is gyereknek látszik )

Nem is lenne baj hogy csak 20 szemmel lehet vele kötni, nekem pont az a méret / szemszám miatt lenne jó ;) Az igazi közepes kötőmalom is kb ennyi szemmel köt. Csak majdnem 3 X az ára. :( Színe más. De úgy tűnik nem sokkal különb.. Sőt, azzal nem lehet az oda vissza kötést csinálni. Ezzel a játékkal meg igen. A kapcsoló az oldalán azzal lehet állítani.

[link]

itt találtam őket.

És nagyon sok képet megnéztem a googleba. A fogak, a befűzés, teljesen mint a normálé.

2014. jan. 21. 06:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!