Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Kész lesz ez valaha is?...

Kész lesz ez valaha is? Nagyon aggódom. (bővebben lent)

Figyelt kérdés

A barátnőm rendkívül rossz körülmények között él az anyja miatt engem meg kidobtak otthonról, viszont ott megszoktam egy minimális luxust. Kulcsrakész újépítésű lakás volt.


Most a barátnőmnél építkezésbe kezdtünk, de iszonyat fejfájós az egész. Mállik, porlik minden, az olyan alapvető dolgok, hogy konnektorok minden sarokban, villanykapcsoló, víz, csatorna nem is léteznek még, egyenlőre csak egy vályogszobánk van és még a nyílászáró beépítése is bonyolult, nem lehet házilag megcsinálni mert áthidalás kell.


A plafonon deszkák vannak amik között porlik a salak, meg akarom tartani a deszkákat de nem tudom mivel tömítsem a réseket... Pur-habra gondoltam elsőre. De...


Mire ez az egész összeáll egy lakható hellyé. 1-2 év és persze azt a minimum 400 ezer forintot amit az albérleten spórolunk bele tudjuk ölni, de amíg nincs kész és nincs helyem, helyünk, olyan érzésem van mintha az egész egyenlő lenne a lecsúszással.


2014. febr. 17. 22:12
 1/6 anonim válasza:
Igen, ez szívás - és mi a kérdésed?
2014. febr. 17. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Aha.. es mit akarsz?
2014. febr. 18. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Igen kész lesz :)

ohh te szegény! Jó hogy nem a híd alá képzeled magad...

Tudom szívás a vályog de viszont van előnye is meg hátránya is.Nem értem miért probléma egy nyilászáró beépítése?Ha van ablak akkor akkora nagy nyilászáró kellene nem és akkor nem kell hackelni vagy egy ablakot akarsz a falba? Mert ha igen akkor kb 10-ből megvannak az áthidalók,csak tudni kell beépíteni...

Most amit a deszkákkal tudnál csinálni,,,csinálj álmennyezetet és azt jól szigeteld le.

2014. febr. 18. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
kuncsorogd vissza magad anyuékhoz, kerüld őket, nem lesz konfliktus, adj nekik pénzt a kajára és lakáshaszmálatra
2014. febr. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
egy ilyen felújításhoz professzionális szakember kell és bőven pénz
2014. febr. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Áldd az eget, hogy önállóan tudsz előteremteni valamit. Az életben ez a legfontosabb iskola. Sokkal többre viszed majd, mint azok a csorgó nyálú, elkényeztetett úrigyerekek, akinek anyuci apuci a popsija alá tolja a kész lakást. Ne aggódj, szép lassan meg tudsz oldani mindent, ebből lehet olyat tanulni, amit semelyik iskolában nem kapsz meg.
2014. febr. 20. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!