Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Dekupázs technika hogyan is?

Dekupázs technika hogyan is?

Figyelt kérdés
Még nem dolgoztam ilyen technikával. Vettem dekupázs ragasztót, hungarocell tojást, és szalvétát. Hogyan is kell ezt csinálni? Illetve milyen anyagokra lehet még ilyen technikával díszíteni?

2014. márc. 25. 16:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Nagyon egyszerű, tojásokat lefested akril festékkel, megszárad, a szalvétából kivágod a mintákat és csak a legfelső nagyon vékony réteget használod. Ráilleszted a tojásra és a ragasztóval átkened felülről. Ha nagyon szépet akarsz száradás itán lakkozd le. Igazából bármire decoupage-olhatsz, még textilhez is lehet kapni ragasztót.
2014. márc. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én dekupázs ragasztólakkot, selyemfényűt vettem. Ez jó-e alapozónak? Vagy külön vennem kell akrilfestéket is? Köszönöm a segítséget.
2014. márc. 25. 17:49
 3/4 anonim ***** válasza:
A hungarocellt nem kell lefesteni, mert fehér, tehát nem üt át a színe. Érdemes ecsetet is venni hozzá (a hobbiboltban megmondják, milyet), amivel óvatosan rásimítgathatod a felületre a szalvétát. Dekupázsolhatsz fára, vastag kartonpapírra is.
2014. márc. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A ragasztó nem jó alapozásnak, ha nem zavarnak a hungarocell "rücskök" akkor mem kell alapozni akrilfestékkel.
2014. márc. 26. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!