Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » A SKIL márka milyen?

A SKIL márka milyen?

Figyelt kérdés
Nem ismerem ezt a nevet, szóval mit kell tudni róla? Érdemes egy 500w-os Skil (konnektoros) ütvefúrót venni?

2014. máj. 30. 22:26
 1/6 anonim ***** válasza:
71%
Nekem az van öt éve, a Praktikerben vettem és tavaly kellett szénkefét cserélni ennyi baja volt. Átlagos használatban van hobby célra.
2014. máj. 31. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Amennyire tudok a Skil cuccok között is van többféle, van a sima barkácsra szánt dolgok, vannak a komolyabb igénybevételre tervezettek és végül a Professional. Még pár éve volt a kezemben egy katalógus, ott olvastam ezt.

Saját tapasztalat még nem igen volt vele, nem mertem kísérletezni, eddig Bosch és Black & Decker amiben megbízok.

2014. máj. 31. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 gomzoli ***** válasza:
71%
Nekem van egy olyasmi kaliber 8500 watt ütvefúró), mint amit venni akarsz, 9 éves, hobby célra használom, de volt durvábban is bevetésen (egész napos falfúrogatások) is, és az egyetlen baja, hogy a csúszkás kapcsoló a sima fúró- és az ütvefúró váltására, na az lazán jár, és néha a vibráció miatt elmozog. Ilyenkor visszatolom a helyére, és mehet tovább. Amúgy teljesen jó. 9 éve 30 Euro-ért vettem.
2014. máj. 31. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
47%
Vagy 10 éve hasznalok egy skil furot es semmi baja. Dekopirbol is skilt vettem, eltorott, de javitottak. Ugyanabban az arban a blackn deckernek teljesen eldeformalodott a talpa es a gorgoje par regi deszkatol...teljesen... Szoval csakis skil v bosh
2014. máj. 31. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A Skil a Bosch egyik márkája.

Nagyjából egy kategória, vagy majdnem.

Ahogy előbb is írták, a Bosch-hoz hasonlóan különböző minőségeket gyárt, olcsó hobbigépeket, meg komoly profi gépeket.

2014. jún. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nekem is egy sárga Skil ütvefúróm van évek óta, semmi baja nincs. A panel oldalfalat simán fúrom vele, csak a plafonba fúrt lyukakhoz kellett combosabb ütvefúrót kölcsönöznöm.
2014. jún. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!