Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Asztalos tud régi szekrénysorb...

Asztalos tud régi szekrénysorból modernet csinálni?

Figyelt kérdés
Van egy kb. 30 éves szekrénysorom, ami elég masszív, semmi baja, csak meguntam. Lehet csiszolással, festéssel, vágással teljesen modernet készíteni belőle?
2014. jún. 4. 17:34
 1/5 A kérdező kommentje:

Szinte ugyanilyen, csak a dísítése kicsit másabb, és a színe picit világosabb.

[link]

2014. jún. 4. 17:38
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehetni lehet, csak nem biztos, hogy olcsóbb lenne, mintha vennél egy neked tetsző újat.
2014. jún. 4. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kár, hogy eljárt felette az idő, mivel tölgyet nem szokás lefesteni, legfeljebb kissé átszabva modernizálni. A tölgy az tölgy.
2014. jún. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Űnekem is hasonló örökségem van az előző lakástulajtól. Mivel ennek már úgyis mindegy, átalakítottam a saját igényemre. A Nagyszekrényem fölső részét alulra tettem, szereltem, és 2 görgős fiókot szereltem bele. ezek a szekrények még mind közézáródóak voltak, és zsanérosak, szóval ezek mind repültek ki. Vágattam új ajtóélapot ugyanolyan bútorlapból mint az íróasztalom, és így magamévá tettem. A bárszekrényajtót megszüntettem, mert minden nő rátehénkedett, és örökké leszakították, az üvegajtós egyelőre maradt.


Túl sokat nem szabad rá költeni, de amíg lakásfelújítás van, meg csak az a lényeg, hogy legyen hová bedugni a ruhát, addig tökéletes.

2014. jún. 7. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Ha a szekrénysor bútorlapból készült, akkor viszont sok mindent nem lehet a felületén javítani.

Meg kell nézni, hogy maguk a szekrény oldalai, és a polcok milyen állapotban vannak. Ha azokhoz nem kell nyúlni, akkor az is sokat dob rajta, ha az ajtók mind le vannak cserélve valami más színre/árnyalatra. Az megfizethető és helyben könnyen elvégezhető.

2014. jún. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!