Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Szeretném a mosógép lefolyócsö...

Szeretném a mosógép lefolyócsövét a kád tulfolyójába belevezetni. Milyen módon lehetséges ez, hogy ne csináljak kárt?

Figyelt kérdés
2014. dec. 26. 13:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát nem a kád túl folyójába kell...ez kókler munka,nem oda való.

Közvetlen a szennyvíz hálózatba kell bekötni,unevezett mosógép szifonnal,azaz új kiállást kell készíteni neki.

2014. dec. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy jó ötlet, mert ha valahogyan mégis csatlakoztatnád oda, még egyáltalán nem biztos, hogy el is tudná nyelni azt a hirtelen kipumpált nagy vízmennyiséget.

Tehát vagy a kádszélére akasztod, ami lássuk be, hogy egy igénytelen megoldás, vagy megfogadod, amit az első válaszoló javasolt.

2014. dec. 26. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A mosdó szifonba kellene.


[link]

2014. dec. 26. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Gondolom, a kérdező nem akarja szétverni a kád csempézését.

Én sem akartam, simán a kádba engedem a vizet.

Hogy meglegyen a kellő magasság, a csaptelephez felhúzattam egy kicsit a kifolyócsövet, az állandóan ott van, nincs is leakasztva. Hát nem túl elegáns megoldás, de nagyságrendekkel olcsóbb, mint a szétbontani a fürdőszobát, és olyan nagy tömegek sem járnak hozzánk a fürdőszobát nézegetni.

2014. dec. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!