Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Mikortól kezdődtek ezek a...

Mikortól kezdődtek ezek a fuxtec gépek gyártása? Itt azt mondja a muksó, hogy az összes kínai láncfűrészt fuxtecről másolják. Straus, garden fild nem régebbóta van?

Figyelt kérdés
[link]
2015. ápr. 17. 08:20
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Egykutya. Mindig beleültetik az emberekbe a reményt, hogy most aztán igazán, de tényleg használható géphez tudnak hozzájutni, irreálisan olcsón. Ezek nem csak azért kerülnek ennyibe, mert napi marék rizsért dolgozó gyerekek szerelik össze, hanem legfőképpen azért, mert hiányzik mögüle az innováció, a fejlesztő mérnöki gárda. Anyagukat tekintve is a spórolás jellemzi a gyártást: fém alkatrészek java része bili és spiáter, a műanyag alkatrészek pedig előző életükben már végigszolgáltak húsz évet sörösládaként, vagy pillepalack kupakként. És persze, hogy a Makita és a Stihl is gyártat alkatrészeket kínában, de kőkemény követelményeket támaszt az anyagfelhasználás, és az összeszerelés minőségét illetően.
2015. ápr. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Először is van weblapja, [link] szervizelhető, garanciavállalás,stb. Nekem fuxtec bozótvágóm van, nagyon jó, egy ismerős ajánlotta. Van az indexen egy fórum, ott a tulaj is jelen van (jelen mer lenni), és csak jó véleményeket hallok. Még megfizethető de nem annyi mint a straus nevű hulladék. Hidd el, vannak jó kínai cégek, a megfizethető kategóriában is, akik vigyáznak a hírnevükre, a Fuxtec az ilyen. Hogy ki mit másolt nem érdekel, úgyis csak mende-monda, de a straust nem fogják lemásolni, abban nyugodt lehetsz.

[link]


.

2015. ápr. 20. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Az a gond, h pár éve kapni ezt a fuxit. Valaki megbízható azt mondaná, hogy ok. használja, strapálja stb. Az olxon fuxtecet hirdető tel.számot napok óta nem veszi fel.

Szervíz egy db. van nem pedig pl. megyénként.

2015. ápr. 20. 15:50
 4/20 A kérdező kommentje:

Tegnap tett fel a fuxis pont egy videót az indexre.

Miben mondja, hogy több gépet is visszavisznek hozzá, hogy itt tört el meg ott tört el.

Ő azt mondja azért, mert nem fogják meg berántásnál.

Hát nem tudom, hogy tényleg több olyan idióta van-e aki nem tudja,

hogy egy gépet le kell fogni ha azt akarja, hogy a motort is megforgassa

meg el se rántsa a gépet.

Ki tudja lehet, hogy öntés hibák?


Itt az oldalon valaki ezt írta a kereskedőről.


"Fuxtec-es árussal vigyázz, csak addig kedves,

ameddig ki nem fizetted, utána bunkó, ha bármi

gondod van, de ne idegeskedj, köti a garancia"


Mondom továbbra is, engem csak az riaszt el a vásárlásától, hogy

nincs több szervíze,

ki tudja a garanciális meghibásodásokat hogyan kezelik 200km.ről.

Na meg ha eltelik az egy év, utánna honnan a bánatból szerzek hozzá alkatrészt ha

a gépet is kizárólag csak egy emberke forgalmazhatja az országban?

Ráadásul azt mondják ugye ha igaz, hogy nem olyan mint a straus, gardenline stb, hogy kompatibilisek az alkatrészei

és kapni bármelyik piacon.

2015. ápr. 20. 17:24
 5/20 anonim ***** válasza:
Nekem garanciális idő lejárta után volt problémám a kapálógéppel. Mozgott a motor a gépen. Lelazultak a csavarok, de nem találtam hol. Felhívtam és korrekt volt. Elmondta szerinte, hol lehet a csavar lelazulva, azokhoz a csavarokhoz hogyan férhetek hozzá. Illetve azt is felajánlotta, hogy a közelemben keres szerelőt és megbeszéli vele, hogy vigyem oda, ha nekem nem sikerülne és a csavar meghúzásért a költségeket Ő állja. Szerencsére erre nem volt szükség, mert az útmutatása alapján megtaláltam a lelazult csavarokat és azokat meghúztam. Nekem autószerelő a szakmám nem volt nagy kihívás, de megértem Őt is, mert én is rengeteg hülye emberrel futok össze. Gondolom ha bunkó, akkor valami értetlen emberrel vitatkozhatott össze.
2015. ápr. 28. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Valami nem oké nekem az előző hozzászólással: autószerelő szakmával egy kertigép motorjának a lelazulását, majd meghúzását ilyen tortúra előzte meg?? Mit csinálnál egy vezérműszíjszakadás utáni fullgenerál, vagy egy automata váltómű meghibásodása, vagy... vagy... basszus, nem vinném hozzád az autómat! Témához kapcsolódva viszont azt tudom mondani, hogy a fuxtec, bár próbálja jobbnak mondani magát a többinél, szerintem teljesen azt az átlagot hozza, amit az árban megegyező társai. Van egy árkategória, ami alatt egyszerűen nincs jó gép, ezt tudomásul kell venni. És nincs hülye gyártó sem, aki minőségi anyagokból, gondosan tervezett gépet épít, majd elkezdi szarért-hugyért árulni.
2015. ápr. 28. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Nem akartam neki esni ész nélkül, mert a leírása nem kevéssé hiányos és az is német nyelvű. Sose volt kapálógépem és dízel teherautókat javítok egy vállalatnál. A látható csavarokat megnéztem nem volt laza. Nem akartam a feleslegesnél jobban szétszedni. Szerintem logikus volt, hogy megkérdezem azt, aki ezeket szereli. Egyébként ismerek olyan autószerelőt nem keveset, hogy javítani nem tud semmit, mert soron dolgozik.
2015. ápr. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Egy nyamvadt magyar nyelvű fénymásolt leírás sincs ezekhez a gépekhez akkor?
2015. ápr. 28. 18:32
 9/20 anonim ***** válasza:
Most már talán van. Ha jól emlékszem azt mondta egy ismerős, az fűkaszát vett. De régen amikor én vettem akkor csak német volt. Én meg nem tudok németül.
2015. ápr. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Nem akartalak megbántani, ez nem a te hibád, hanem a mai szakmunkásképzés sajátossága. A saját szakterületedet bizonyára ismered, és az a fontos. Az én időmben olyan volt a gyakorlati képzés, hogy az MTZ traktortól a Zsigulin keresztül az Ikarus buszig minden csodát javítottunk, mindenféle hibával. (Volánnál voltam gyakorlaton) Utólag visszagondolva hasznos volt, mert az ember szélesebb körben tudta fejleszteni a szakmai ismereteit. Ismét visszakanyarodva a témához: ma már egyetlen forgalmazó sem teheti meg, hogy nem mellékel magyar nyelvű leírást, mert az az egyik törvényi feltétele a Magyarországon történő forgalmazásnak. Amit ma vásárolsz, ahhoz biztosan lesz magyar nyelvű leírás.
2015. ápr. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!