Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Milyen márkájú szerszámot?

Milyen márkájú szerszámot?

Figyelt kérdés
Kombinált fogó, csípő fogó, harapó fogó, csavarhúzó stb. Milyen márkájút érdemes lenni? Konkrét anyagtípusút (láttam rozsdamentest, CrV-t)? Otthoni felhasználásra.

2015. máj. 27. 17:07
 1/10 anonim ***** válasza:
35%
chromevandium
2015. máj. 27. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
35%
márka meg... amire van pénz
2015. máj. 27. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Tehát akkor mindenképp CrV legyen.
2015. máj. 27. 17:57
 4/10 anonim ***** válasza:
35%
jaja
2015. máj. 27. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
35%
melo helyemen csak crv szerszám van, tök jól bírják, persze van pár retard aki eltudja törni, azt amit elötte 10 évig használtak és semmi baja nem volt... de szóval sztem azok jók
2015. máj. 27. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

európában ez az elterjedt szerszám ötvözet, de van ugyanijen jó más is. wolframot tartalmazók szintén kiválóak, amerikában az acélok más fajtái vannak elterjedve.

hozzáteszem, hogy a piaci vacakokba is a CrV-van beleütve.

berner, knipex, yato, haupa, cimco, beta, bahco,wera,wiha sok jó márka van.

2015. máj. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó! Az általad felsoroltak közül kettőről hallottam (nem ismerem). Hol találkozol/találkoztál ezekkel a márkákkal?
2015. máj. 27. 21:24
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

ilyen szerszámokat használunk az üzemben. mind kiváló. ha nem épp nekem, akkor kollégáimnak van. de van gedore is. yató otthon van, olcsóbb és vanadium helyett molibdénes és elég jó.

lényeg, hogy ne piacon vegyél.cimco talán már kivonult az országból és nehezebb hozzájutni.

wera és haupa üthető csavarhúzóval vések, feszítővasnak használom szerelésél és még így is csavarhúzó.persze nem olcsó.

2015. máj. 28. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
52%
nekem müpro-s krovakészletem van itthon kb 100 szerszámmal, 20e ft volt, crv és tök jó
2015. máj. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm!


8-as: Ahogy rájuk kerestem, azt hiszem legközelebb árban a Yato áll hozzám. Ha jól láttam az is a legolcsóbb a felsoroltak közül. :) Azt hiszem azt fogok venni.

2015. máj. 28. 21:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!