Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Ti hol vásároltok?

Ti hol vásároltok?

Figyelt kérdés

Nagyáruház(Obi, Praktiker), helyi bolt, vagy neten rendeltek. Bármi érdekel, csavaroktól kezdve alapanyagokon keresztül gépekig.

És mi miatt vásároltok ott? olcsóbb? nagyobb a kínálat? közel van?



2015. aug. 30. 21:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Helyi bolt, nem tartozik áruházlánchoz, de van kínálatuk elég nagy illetve rendelésre szinte mindent tudnak beszerezni ami kellhet.
2015. aug. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mi miatt: Egyrészt mert közel van, másrészt pedig jók az árak és sokkal jobban állnak az emberekhez, segítőkészebbek, közvetlenebbek, mint a nagyok.
2015. aug. 30. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
itt nincs barkács áruház, vasbolt meg csavar boltba szoktam menni, de mindig hülyén érzem magam mikor magyarázni kell hogy mire van szükségem, vagy más bemegy vesz 500db csavart én meg kérek 2-őt
2015. aug. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Értem, köszönöm.


Még egy kérdés. Ha azt a nevet halljátok, hogy extol akkor egy jó márkára gondoltok, egy gagyira, vagy egy jó ár-érték arányúra?

2015. aug. 31. 09:55
 5/6 anonim ***** válasza:
Igazán semmi, mert nem is egazán hallottam még róla, pontosabban nem ismeretlen a szó, de ha csa úgy önmagában hallom nem iylen környezetben, akkor nem tudtam volna mi is ez.
2015. aug. 31. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Megvan az a néhány, rég óta bejáratott bolt, ahol már ismerem az eladókat, és ők is ismernek. Ha nincs valami, megrendelik, ha megérkezett, telefonon ideszólnak, és ha nem jó valami (túl kicsi, túl nagy, mégsem az a fajta, stb,) akkor vissza lehet hozzájuk menni. Obi, stb multisokat elkerülöm messzire. Az Extol pedig barkács kategóriába tartozó gép, otthoni használatra egész jó, az ipari igénybevételt viszont nem bírja.
2015. szept. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!