Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Otthon » Barkácsolás

A kérdés

Tolóajtós szekrénynél mekkora a maximum ajánlott mérete az ajtólapoknak alap vasalatoknál?

75-ös kihúzható kosarakat vettem bele de ahhoz legalább 80-as ajtó kell ha jól gondolom. 230 magas lenne.

Keress kérdéseket hasonló témákban: Tólóajtó, asztalos, bútor, lapszabászat

2015. dec. 28. 09:36  Privát üzenet  

A válaszok

Simán lehet 80cm széles.

Mi terveztünk 100*320-as ajtót is régebben, igaz ehhez már erősített vasalat kellett a magasság miatt.

A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont 2015. dec. 28. 09:42 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Akkor mondjuk 90-95cm*235cm mehet?

50kg -ig jó elvileg az alapvasalat. Nem tudom ez így hány kg-ot fog nyomni felszerelvényezve foganttyúprofillal stb..

# 2/3Időpont 2016. jan. 5. 10:07 Privát üzenet

Nem tudom, milyen vasalatot akarsz használni, így nem adhatok rá egzakt választ.

Mi AGF vasalatokat használtunk. Ők segítenek a méretezésben is, úgyhogy elég, ha felhívod őket!

A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont 2016. jan. 5. 10:52 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Miért csak maximum 20 ezer forintot lehet befizetni lakástakarékba? Vagy ez csak valami ajánlott befizetés?
Heti 1kg fogyás ajánlott vagy ez a maximum izomvesztés mellett?
Maximum hány mikrogramm Salbutamol bevitele ajánlott edzés előtt? (Asztmaspré)
A nőstény cicánk folyamatosan tüzel. Azt hallottam hogy tüzelés alatt nem ajánlott ivartalanítani de ha abba is hagyja maximum.1-2 napra. Írnátok tapasztalatokat ezzel kapcsolatban?
Miért ennyire eltérő a maximum ajánlott édesítőszer tabletták száma (az egyik maximum 20, a másik 70)? Mi bajom lehet, ha túllépem az ajánlott számot?
Stihl 032 AV típusú láncfűrészen milyen hosszú a láncvezető? És maximum mekkora lapot ajánlott rátenni?

Kérdések az Otthon rovatbólKérdések a Barkácsolás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!