Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Kutyaház, usb-lap?

Kutyaház, usb-lap?

Figyelt kérdés
Van egy kistermetű kiskutyám és mivel nincs a környéken olyan aki csinálna egy kutyaházat úgy döntöttem nekiállNÉK. Úgy gondolom azzal lenne a legkevesebb macera ha ragasztópisztollyal ragasztanám össze. Rendesen tartana az usb-lap szélben , masszív lenne?

2016. júl. 2. 22:11
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó, sokat segítettél, még azt kérdezném, hogy a tescoban van csavar?
2016. júl. 4. 18:42
 12/18 A kérdező kommentje:
Nincs otthpn linoleumunk, de azért se azt használnám, mert a viaszos vászon lesz rajta az egyéni, valami szép csont, vagy mancs mintával szerintem nagyon hangulatos lesz. Az elejére hőfüggöny lesz szerelve. Még egyszer köszi a tescos tippet, mert nagyon soknak tartottam az obis összeget. És még az hogy, ha az obiban méretre vágják felétlen vegyek fűrészt?
2016. júl. 4. 18:47
 13/18 anonim ***** válasza:
Én nem értek egyet az utolsó válaszolóval.Szigetelést mindenképp tegyetek apukáddal(még ha be is mehet a lakába ,akkor pedig főleg).Igaz,hogy befűti a kutya a testével,de ő sem az utcát fűti,mint ahogy te sem szeretnéd azt fűteni,az osb lap magában pedig nem szigetel.Az meg a másik,kedves utolsó válaszoló,hogy nem egy Kaukázusiról v. Husky-ról beszélünk akik bírják a hideget(azért ők sem végtelenségig),hanem írta,hogy kis kuty
2016. júl. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Van csavar, de maszek barkácsboltban olcsóbb.

Sajnos én nem vagyok annyira ügyes, hogy cm-re megtervezzek pl. egy kutyaólat, hogy azután az alapján méretre vágassam a faanyagot. Egyébként elég sok pénzt elkérnek az általad emlitett helyen a méretrevágásért. Annak az árán már vehetnél egy T-gazdaságos dekopirt. Az enyém vagy 10 éves, igaz, évente 2x, 3x használom.

Ja, ha meg tudod oldani a szállitást, az osb is olcsóbb fűrészáru kereskedésben.

Még annyit, hogy amikor fát csavarozok fával, egy nagyon vékony fúróéllel előfuratot készitek, igy könnyebben bemegy, de még tart a csavar, és nem dől jobbra-balra behajtás közben.

2016. júl. 5. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Eddig így néz ki a bevásárló lista:

-Osb lap

-Csavartorony

-Fenyő tapétaléc

-Fenyő tetőléc: 48x48 mm

Ez volt az obi^

-Festék

Ez festékboltból^

-Fúró

Ez nem tudom, lehet hogy tescobol^

-Viaszos vászon

Valami olcsó helyről^

Szerintetek ez így jó lesz? Kihagytam valamit?

2016. júl. 5. 22:25
 16/18 A kérdező kommentje:
Mért utolsó mennyi egy ilyen méretre vágás?
2016. júl. 5. 22:27
 17/18 anonim válasza:
szia ha kecskeméti vagy hozd el az alapanyagot, megcsinálom nektek a házat, van eszköz hozzá
2016. júl. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező. Én a viaszos vszon helyett , amit évente cserélni kell, mert megeszi az idő. Zsindelyt (ezt könnyű megmunkálni) vagy lindab lemezt tennék.
2016. aug. 14. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!