Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Einhell, black&decker vagy...

Józan Paraszt kérdése:

Einhell, black&decker vagy power plus kék dekpírfűrész?

Figyelt kérdés
Nem makita kellene 15 ezerért,hanem valami normális 5 és 8 ezer között,aminek például nem hajlik el a vezető sine,mint a régimnek,vacak puha aluminiumból volt.(Heinner JSA14)

2016. júl. 6. 23:13
 1/5 apababa ***** válasza:
0%
Ebből a választékból a B&D javaslom.
2016. júl. 7. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mind a három a bóvli kategória. De ha ebből kel bálasztani akkor +1 a b&d-nek.
2016. júl. 7. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Sajnos ebben az árkaregóriában nem fogsz jót kapni.

Makitából a legolcsóbb is 20 ezer amúgy.

A mostani B&D cuccok gagyik, semmivel sem jobbak az Einhellnél vagy Powerplusnál. Szóval menj el valahova, fogdosd meg őket, mennyire merevek, nem túl könnyűek-e, stb...

Én vettem egy 800W-os Lidl-eset 12-ért, miután az occsó barkácsáruházas 3. használatra tönkrement, persze gari időn túl. Ez nagyon masszívnak tűnik ahhoz képest. És van 3 év gari.

2016. júl. 7. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kösz srácok!Írok ha vettem egyet.
2016. júl. 8. 13:49
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem az Einhellt akarom egekbe magasztalni, csupán tapasztalatomat osztom meg. 15 évvel ezelőtt, első fizetésemből vettem meg életem első szerszámát, egy "gagyikofferes" sárga Einhell BPS520 dekopírfűrészt. A tartozékként belerakott bádoglemez pótéleket egyenesen a kukába dobtam, és vettem bele Metabokat. Vágtam vele 5 centis keményfa deszkákat, széltében-hosszában, egy haverom még ytong téglákat is. A mai napig használom. Időnként szétszedem, megtisztítom, megkenem a mozgó alkatrészeket, szénkefét cserélek. Őszintén mondom, nem gondoltam volna, hogy eddig kibírja, pedig kínai. Persze azóta még jobban változott a világ, anyagspórolás, minőségromlás, stb. Ha garanciás, én azért megkockáztatnám még egyszer az Einhellt.
2016. nov. 16. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!