Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Vettem egy pénzkazettát, de 2...

Vettem egy pénzkazettát, de 2 perc alatt feltörtem hullámcsattal?

Figyelt kérdés

Gondoltam egyet,és megpróbáltam feltörni. Én voltam a legjobban meglepve,hogy ez sikerült:D Én vagyok a szuperzseni, vagy a 3500 ftos cucc ratyi?:D (Pedig zárszaküzletben vettem...:/ Szerintetek így visszaadják a pénzt? :D )


Biztonságban szerezném tárolni a készpénzem, mi a jó megoldás?


2016. okt. 4. 21:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

En is fel tudom a mienket

Szefet vegyel szerintem

2016. okt. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az miben más? Ugyanúgy kulcsos...
2016. okt. 4. 22:02
 3/7 anonim ***** válasza:
Van számzáras széf is.
2016. okt. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Végre rájöttél igazi élethivatásodra.
2016. okt. 5. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Megfelelő kategóriásat vagyèl. Egx normál 5 csapos zárat könnyű feltörni, ès mabisz minősîtèse is van. Keress olyant ami 6-7 csapos ès több zárnyitási mód ellen is vèdett- ezeket felsorolják. Egy ilyen betèt a kazettád èrának a duplájától indul. Most vettèl egy gagyit, mert nem nèztèl ès kèrdeztèl utána.
2016. okt. 5. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ezek a pénzkazetták csak arra vannak, hogy valahol tárold a pénzed (pl ne boritékba kelljen) Ha betörnének simán viszik a kazettát magukkal védelmet nem nyújt. Esetleg egy komolyab számzáras széf éhet valamit, mert szarakodós ki.yitni, es súlya miatt se valószinű h elviszik
2016. okt. 5. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem maradj a jó öreg mackónál. Azt nem viszi el senki egy szatyorban, és kulcs nélkül kinyitni is csak lángvágóval lehet. :-)
2016. okt. 6. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!