Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Valaki felvilágosítana hogy...

Valaki felvilágosítana hogy most ezek a márkák jók vagy sem?

Figyelt kérdés
Hobi ház körüli munkákra szeretnék heti 1-2 használattal kb mx 1 órás munkákra vagy annyira se.Hosszú életűt akarok.Választhatok a kék Bosch ,Metabo,AEG,Skil márkák közül.Mindről halottam hogy jók is meg rosszak is.Fúrógép és sarokcsiszoló kellene.
2016. okt. 15. 11:13
 1/4 A kérdező kommentje:

utólag megpróbálok linkeket keresni némyelyikről hogy mutassam melyekre gondolok,nem tudom hogy lesz látható,lehet be kell majd őket másolni a google-be.

[link] :itt az első 3 gépből valamelyik

[link] :1. kék,600w

[link] :2. 710w

2016. okt. 15. 11:50
 2/4 anonim válasza:

Én éppen ma vettem egy akkus kézi behajtót, és bitfejeket hozzá, LUX (OBI saját).

Hobbizni meg néha az autón meghúzogatni ezt-azt megteszi.

Havernak no name TESCO-s fúró/csavarozója van, 3 éve hibátlan, barkács igények mellett.


Skil, Bosch, B&D szintén hobbizni meg kisebb műhelyekbe, ahol napi 2-3 alkalommal előszedik őket.


Ha ipari, nagy igénybevétel, akkor egyértelműen Makita, KingTony kiegészítőkkel (bitfejek).

Cégnél műhelyben csak ilyenek vannak, 15 éve hibátlanok (tulaj elmobdása szerint cégindulásnál lettek beszerezve, akkusokhoz csak akkut kellett eddig venni!)


28/F

2016. okt. 15. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha kék bosch-t veszel biztosan nem nyúlsz mellé.Aeg,skill felejtős (saját tapasztalat)
2016. okt. 16. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Eddig a cégnél a kék Bosch volt, ami legtöbbet bírt, az túl jó hobbigépnek...
2016. okt. 16. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!