Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » S. O. S Ömlik be a hideg az...

S. O. S Ömlik be a hideg az ablakomon?

Figyelt kérdés
Tetőablakom van, rá van rakva egy pléd, és 1 helyen ahol feltűrtem, olyan mintha ventilátorral fújatnák a qr.vahideg levegőt!! Mit csináljak? Újraszigeteltem, de semmit nem segít

2017. jan. 6. 22:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Tűrd vissza a plédet. Az nem jó?
2017. jan. 6. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Haver, komoly választ kérek pls, nem akarom az utcát fűteni, de megfagyok. visszavan tűrve a pléd
2017. jan. 6. 22:54
 3/11 anonim ***** válasza:

Van egy kicsi mínusz, és be vagytok x@rva! Fel kell készülni a télre! Napok óta ezt mondja a hírek, média...stb


PL:Vékony szivaccsal el lehet a hézagot tömíteni.Én még tettem rá egy Plexit a fény miatt!

2017. jan. 6. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

A takaró helyett használj inkább fóliát. Folpack fólia ! Alufólia ! vagy akár reklám szatyrokból összeragasztott fóliát. Holnap valamelyik boltba vegyél takaró fóliát amit festéskor szoktak használni a festők és azzal takard le az ablakot és nem ártana ha vennél valami ragasztó szalagot is amivel oda ragasztod a fóliát.

Ennél pontosabb és precizebben leírni nem tudom az egyszerűen megfogalmazott kérdésedre a választ.

2017. jan. 6. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Donald J. Trump ***** válasza:
56%
Hagyd abba a Battlefieldezést és sziloplaszttal nyomd tele az ablakkeret és üveg közti összes rést, majd tavasszal kikaparod.
2017. jan. 7. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek. Kérdésemhez semmi kzöe a battlefieldhez, csak azért raktam a cimkék közé,hogy többen megtalálják a kérdést. Szellőztetni hogy fogok, ha beszilózom? :D
2017. jan. 7. 01:10
 7/11 anonim ***** válasza:

Nem értem ezeket az embereket. Ja többen megtalálják, de azoknak a 15 éves kölyköknek akik követik a bf1es címkét fingja nem lesz róla hogy mit akarsz.


Lehet kapni obiban hőszigetelő fóliát azt Tegyél kívülre meg bentre és kész. 3000ft körül van

2017. jan. 7. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Besz@rtok mi történt ma reggel. Raktam rá plédet (az ablakra) reggelre belülről lógtak a jégcsapok... Tavasszal ablak csere lesz, az hótziher. Tavaly télen nem volt ilyen problémám érdekes...
2017. jan. 7. 16:52
 9/11 anonim válasza:
BF1-et értelmetlen volt oda írni...
2017. jan. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Tavaly télen nem volt tél sem... És elég egy jó kis beázás, hogy így elvetemedjen az ablak. A fóliázás a legjobb, tényleg.
2017. jan. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!