Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Miért gyártanak olyan wc-ket,...

Miért gyártanak olyan wc-ket, ahol az ülőkét és a deszkát ha felhajtunk, vissza akar esni?

Figyelt kérdés
Vannak olyan wc-k (pl vonaton, de több helyen láttam már más országokban is), ahol fogni kell az ülőkét, mert maximum függőlegesig lehet csak támasztani a mögötte lévő falnak. Ezeket milyen barbár "szakemberek" tervezik, egyáltalán hogy engedélyezik? Az a +10-15 cm már nem lenne akadály. Akkor már inkább ne is legyen ülőke.
2017. febr. 1. 22:56
1 2
 11/13 TappancsMancs ***** válasza:
80%
Ez nem "olyan" Ülőke hanem rosszul van beszerelve a wc amiért nem lehet kicsit hátra hajtani a támlát és ülőkét. A tartályt is feljebb lehet szerelni ha annak ütközik.
2017. febr. 2. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

"Ha már ilyen a WC-d, akkor annyit tudsz csinálni, hogy veszel olyan zsanért hozzá (nem tudom mi a hivatalos neve), amelyik nem engedi visszahajlani, hanem megtartja kissé előredőlt helyzetben is. Nekünk is ilyen van, és eddig 3 éve nincs vele gond."


Nyilvános wc-kről volt szó, és nyilván nem fog senki leállni nyílvános wc-kkel szórakozni.

2017. febr. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

Az én feltevésem a következő:

A sok igénytelen állat nem használ wc-kefét, és nem hajtja le a wc fedelét.

Tetézi a problémát, hogy a vonatokon esetenként elfogy az öblítővíz.

A kocsikon átívelő szag megakadályozására "öncsukódóra" tervezték a wc-t.

2020. szept. 22. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!