Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Yato dugokulskeszletet megeri...

Yato dugokulskeszletet megeri venni? Milyen a minosege? Itthoni hasznalatra lenne, de ha mar veszek, nem szeretnek gagyit. Valami mas ajanlat esetleg?

Figyelt kérdés

2017. márc. 26. 15:56
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem gagyi. Ár-minőség-tartósság-kidolgozottság viszonylatban otthonra jó választás.
2017. márc. 26. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Egyet értek.
2017. márc. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nekem azért vannak fenntartásaim a típussal, bár még sok tapasztalatom nincs vele. Az tény, hogy egy Yato lambdaszonda kiszedő dugókulcs, egy kicsit jobban beszorult szondánál szétnyílt mint a tubarózsa, szóval elég gyenge az anyagminősége.

Én a Beta-ra esküszöm, de az egy kicsit drága lenne otthoni használatra.

2017. márc. 27. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ezernyi márka van a Betán kìvül ami szintèn kiváló ès örök garis.
2017. márc. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ebben igazad van, de mind az ezret sajnos nem tudom kipróbálni. Beta-t viszont 25 éve használok ipari szinten, ezért merem ajánlani.
2017. márc. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
King Tony hasonló, általában olcsóbban.
2017. márc. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Mindenkinek nagyon köszönöm a válaszát! Igaz nem én tettem fel a kérdést. A 3-as válaszolónak külön köszönöm, hogy a gyakorlati tapasztalatát megosztotta!


Egy szerszám annyit ér, amennyire a gyakorlatban lehet használni.

2017. ápr. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Azért a lambda szonda leszedése pont nem az a műfaj, amit sima erőlködéssel meg lehet oldani, ha rendesen oda van sülve. A szerszámok meg inkább akkor nyílnak szét, amikor a jó mester épp elfelejti, hogy lehet azt melegíteni, csavarlazítózni, kocogtatni, csak hogy ne a rongálás legyen mindig. Azt elhiszem, hogy a Beta tudja azt, hogy letöröm a csavarfejet toldócsövön ugrálással, de az a csavar kijön melegítve és párszor megütve. Rendeltetésszerű használat mellett a Yato otthon egy élet meg egy nap.
2017. júl. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó!

Azon a szondán, amin a Yato elvérzett, egy sima noname 22-es villáskulcs segített mindenféle melegítés, csavarlazítózás nélkül. Ez engem nem győzött meg a minőségről.

Gyorsba vennem kellett egy ilyen kulcsot és csak ebben a márkában volt a közeli üzletben. Lehet, hogy a többi szerszámuk jobb minőségű (vajon miért lenne?), de nem fogom a saját pénzemen kipróbálni. Maradok a Beta-nál. Lehet, hogy háromszor annyiba kerül, de egy profi szerszámnál az az alapelvárás, hogy a csavar szakadjon ne a kulcs és a Beta tudja ezt teljesíteni. Még csővel megtoldva is.

Mielőtt pedig elkezded az észt osztani és kritizálni mások szaktudását, kérdezzél, hogy tájékozottabb legyél!

2017. júl. 5. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Általában így törnek a szerszámok, anyaghiba ritkábban van sokkal. Nyilván előfordul a legnagyobbakkal is. Csak persze náluk az van, hogy emberi erővel még némi kreatív püfölés, toldás esetén se nagyon törhető el, tehát ha eltört, akkor készséggel bevállalják, hogy tőlük került ki selejt valahogy, és még plusz kedvességekkel is elejét veszik a pereskedési kedvnek meg persze a negatív szájreklámnak. A Yato azért messze nem ez a legenda szint, de tényleg rengeteg jót lehet olvasni róla, ahogy a King Tonyról is. Viszonylag megbízhatóan hozzák a rendes, hosszan használható minőséget.
2017. júl. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!