Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Olyan problémám lenne hogy...

Vadasz70 kérdése:

Olyan problémám lenne hogy van egy konvektor és kialszik az őrláng, de csak abban az esetben ha a fő égő ki alszik tehát ki kapcsol, viszont egyébként napokig is ég magába az őrláng?

Figyelt kérdés

2017. okt. 10. 06:39
 1/4 anonim ***** válasza:
81%

Úgy írod mintha a válasz után te magad akarnád megbütykölni, jó sejtem?

Én ilyenkor szoktam gázszerelőt hívni, aki szakszerűen elvégzi a javítást.

Sztem amúgy vagy a fúvóka van eltömődve vagy vmiért leesik a nyomás benne, ill eleven kevés benne, de ez nem rám felhasználóra tartozik..

2017. okt. 10. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
74%

Az 1-es jól írja!

Gázkészülékjavító szakembert hívj!

2017. okt. 10. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a huzatérzékelő koszolódott el, akkor szokott kialudni. Nálam is nemrég tisztították. Hívj szerelőt, a konvektor nem vicc.
2017. okt. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Igen én bütykölöm 20 éve nem egy konvektort szereltem már fel és szedtem szét de most nem jöttem rá mind mostanáig.

Az volt a probléma mikor le kapcsolt a főégő akkor elszívta a az őr lángot és ki aludt. az őrlángot tápláló gázcső mögött van egy nagyon pici fúvóka ami nem esik ki mikor ki húzom a csövet ki kell szedni a tartó konzolt és ki kell ütni mert bele van égve. Drótkefe drótjával ki szúrtam mert be volt égve és most tökéletesen működik. De amúgy nem teljesen én jöttem rá van egy főgázos haverom ő javasolta h ezt csináljam:)

2017. okt. 17. 07:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!