Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Milyen Benz. Motoros láncfűrés...

Milyen Benz. Motoros láncfűrészt ajánlanátok most 20-30 közt?

Figyelt kérdés
30 a max.

2017. dec. 9. 05:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Őszintén? Semmilyet ha használni is akarod redesen. Ha meg két ágat akarsz levágni egész évben arra bármi jó. Facebookon látom veszik a Garden Fieldet mint a cukrot 13 ezerért.
2017. dec. 9. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én tegnap kaptam egy reklámot amiben 12990 ft volt egy benzines , 2900w, 52 cm -es láncfűrész.l Csak kitöröltem.
2017. dec. 9. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát ha belegondolok hogy egy lánc és egy vezető kerül ennyibe a fűrészemre vajon mit érhet egy ilyen szerkezet?
2017. dec. 9. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
esetleg akciósan tudnál venni egy Al-Ko t 30e ért. Én 10 éve használok egyet, minden erdőbeli munkát azzal végzek és csak a láncokat kellett cserélni néha
2017. dec. 9. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Ha otthoni célra kell, akkor egy 45-ös Hecht-et vegyél!


[link]


Nekem egy 2000W teljesítményű 2035-ös Hecht-em van, szeptemberbe vettem 19ezerért, 5 fát pusztítottam ki vele itthon.

Olajzása kiváló, bírja a strapát, egyszerű a kezelése, könnyű karbantartani.

Most hétvégén tettem rá egy 1,3mm, 3/8, 52 szemes Oregon láncot, ennyi gondom volt vele, mert az előző teljesen megnyúlt.

De ha ésszel használod az említett benzines gépet és gyakran karbantartod, nem nyúzod, gyilkolod, rendeltetésszerűen használod, akkor meghálálja a gép!

2017. dec. 10. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!