Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Mit érdemes egy régi (azaz az...

Mit érdemes egy régi (azaz az én gépemnek még nem kicsi, de nem a legjobb minőségű, ezért cserélt) tápból készíteni? Olyan, ami hasznos, segíti a mindennapjainkat?

Figyelt kérdés
Pl,akkumlátortöltő stb.Ja mellékesen a táp márkája ISO.
2017. dec. 22. 11:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha otthon szoktál mondjuk akksitöltőt barkácsolni, akkor tudod mi kell hozzá. Ha meg nem tudod akkor lehet nem kéne barkácsolni se, mert nem értesz hozzá!
2017. dec. 22. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Fantom83 ***** válasza:
Például műhely ventilátort nyárra,ami még a világ világ,neked fújni fogja a levegőt...
2017. dec. 22. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Uccsó:az jó ötlet!
2017. dec. 22. 14:37
 4/6 Fantom83 ***** válasza:

Hozzávalók:

Végy egy tetszőleges nagyságú bútorlapot,pár sarokvasat a vas műszaki kereskedésből(táp rögzítéséhez kettő,120MM-es ventilátorokhoz szintén kettőt,minden venti furatához megfelelő hosszúságú M4-es csavarokat alátéttel,anyával,pár 20MM-es Reisser csavart,két darab mosógép gumilábat,és kész is.

2017. dec. 22. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 zebulon66 ***** válasza:
Amit tudnál csinálni azt viszonylag olcsón meg is lehet venni.Szerintem egyszerűbb ha megprobalod eladni vagy elajandekozod. Nekem egy autoradiot táplál a munkahelyen.
2017. dec. 24. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Fantom83 ***** válasza:

Tisztelt zebulon66!

Nem tartom viszonylag olcsónak (sem minőségi darabnak) a mostani asztali ventilátorokat ami kb 5 ezertől indulnak.

A kérdező kb ezer forintból,és egy órányi alkotásból össze tudná hozni,és szerintem jóval többet bír,mint egy új. (egy hete vettem fűtő ventilátort,ami nyáron sima ventilátorként is működhet,kb a harmadik fél órás használat után már zörög,szerintem csapágyas lett.Új,viszonylag olcsó... )

2017. dec. 25. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!