Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Milyen fúró csavarozót érdemes...

Milyen fúró csavarozót érdemes otthoni barkácsolásra?

Figyelt kérdés

Fúró csavarozót szeretnék vásárolni, csak nem tudom hány V-os kellene. Ház körüli munkákhoz szeretném. Pl.: jövöre kút tetejét felujítani(tudom nem nagy munka), pajta helyére új táróló építése, meg éppen ami tennivaló akad.

Érdemes gépszettet vásárolnom ezekhez a munkákhoz? (fúró-csavarozó(eléfúrni) és ütvecsavarozó(csavarozni) Vagy ennyi munkához elég 1 gép is?


Gépszett pl .: [link]


Fúró-csavarbehajtó: [link]


Metabonál az aksira is 3év garancia van. Asztalos ismerősöm ajánlotta.


Vagy esetleg egy nehezebb 18V-os készülék lenne jó?


2017. dec. 28. 23:53
1 2
 11/13 bamboochatheone ***** válasza:

Nekem a linkelt Metabo van és egyszerűen imádom, iszonyatosan sokáig bírja, levehető a tokmánya, 34 Nm-es nyomaték pedig mindenre elég.(persze ebben a méretben)

A Milwaukee-k nagyon jó gépek, csak ajánlani tudom.

Ez a kék Bosch már egész jó főleg szettben(én szerelmese vagyok az ütvecsavarozóknak...:)) Ha nem sokat csavarozol akkor nem érdemes ütvecsavarozót venned hanem inkább egy minőségi fémrészes gépbe fektess.

2017. dec. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 TappancsMancs ***** válasza:
Metabonál ha regisztrálsz a metabo.hu oldalon adnak +2 év garit, de asszem Makita is. Ennyire jók is.
2017. dec. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Most ezek közül válogatok :

Milwaukee bdd-202 2Ah

Aeg 12V 2Ah

Bosch 12V 2Ah.

Néhány tesztet néztem videón. Ez a 3 tűnik a jobbnak. Meglátogatom a szerszámboltot ,hogy fogásra milyenek. Szinte minden gépre 3év garancia van. Metabonál 3év van az akkura is, ha regisztrálva van.Külföldi teszten láttam hogy a Milwoukee-ra 5év készülék és 2év akkugarancia van.

2018. jan. 2. 09:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!