Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Gyári szerszámkoffer elektromo...

Gyári szerszámkoffer elektromos gépekhez? Hol lehet megvásárolni?

Figyelt kérdés

Hol tudnék a BD dekopírfűrészhez eredeti szerszámkoffert vásárolni? Még a "BlackFreday" napján vásároltam, gyorsan le kellett rá csapnom utolsó darab így elfelejtettem megnézni hogy van e hozzá koffer.

Szintén szerszám géphez keresek koffert, Bosch PWS750-115 sarokcsiszolóhoz is kellene egy koffer, lehet egyáltalán csak koffert vásárolni?



2018. jan. 3. 00:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Vehetsz olyat amiben egy szivacs insert van amiből kivágod a szerszám helyét
2018. jan. 3. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Vannak nagyon jól megtervezett dobozok amelyek egymásba csatolódnak és két kerék is van az aljukon. festool, makita és bosch is készít ilyet.

[link]

2018. jan. 3. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Igazából én arra gondoltam amiket hozzá adtak volna csak nem adták, ahogy nézem van olyan is amihez adnak mármint típusszáma az mint ami nekem van, csak jó lenne egy gyári koffer amiben szépen mindennek megvan a maga helye.
2018. jan. 3. 13:07
 4/4 Fantom83 ***** válasza:
Kérdés az,h ha szerzel hozzá saját koffert,az pénzben meg éri-e még neked,ill ha már mindenképpen akarsz,nem járnál-e jobban egy előttem író ötletével,az univerzális verzióval?
2018. jan. 3. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!