Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Ha beletört egy csavar a...

Ha beletört egy csavar a menetbe hogy tudnám kiszedni? Mit javasoltok? Van rá valami módszretek?

Figyelt kérdés

2018. jan. 17. 23:39
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
2018. jan. 17. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Lehet kapni csavarkihajtó készletet, persze előfordulhat olyan helyzet, hogy semmi sem segít.
2018. jan. 18. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

sokféleképpen kilehet, de attól függ mennyire tört bele stb.

Ki lehet fúrni; tört csavar kiszedővel kivenni; balos fúróval fúrni, az ki is csavarhatja.

2018. jan. 18. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
50%
Kifúrod és menetfúróval utánamész.
2018. jan. 18. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 Fantom83 ***** válasza:
100%

Pont tegnap rendeltem balos csigafúrókat,mert nekem is tört csavart kell majd kiszednem.

Íbéjen pár száz forintért találsz már olyan bit készletet,amelyiknek egyik fele balos fúró,a másik kiszedő.

Ha van rá lehetőség,tényleg jó az újra fúrás,és egy számmal nagyobb menetfúróval megküldeni.

Remélem tudtam segíteni.

2018. jan. 18. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!
2018. jan. 19. 16:40
 7/19 Sárdi Norbert válasza:
78%
Én a kütyübazáron vettem kihajtó készletet: [link]
2018. jan. 21. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 Fantom83 ***** válasza:

Tisztelt Sárdi Norbert!

Ezt én is néztem külföldi oldalon.Nem rossz megoldásnak tűnik,de ha jól látom,és tudom,az egyik vége balos fúró,amivel ki kell,h jöjjön a beletört csavar.

Én az egész balos fúró szettemet kb. ennyiért rendeltem.

Ha jól láttam,külföldi oldalon,ingyen postával,ennek az árnak a töredékért már lehet kapni,bár a minőséget nem tudom.

2018. jan. 22. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim válasza:
Mindenki jó válaszokat küldött. Szerezz be egy kis petróleumot. Az minden csavarkötést meglazít. Rozsdást is. Nagyon hasznos lehet, könnyebben kihajthatod a beletört csavart. Gyakorlatból tudom.
2018. jan. 22. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 Fantom83 ***** válasza:

Érdekes ez a petróleumos trükk,én ha gázolajba úsztatom egy napig a berohadt csavart,akkor sem akar megindulni.

Petróleumot csak fúrószár hűtésre használtam élezés után.

2018. jan. 23. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!