Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Otthoni használatra elektromos...

Otthoni használatra elektromos fűrész?

Figyelt kérdés

Gondoltam a bérlésre, de túl sokszor kell használni akár kisebb munkákra is ahhoz, hogy megérje bérelni.


Elektromos fűrészre gondoltam, otthoni munkákra használnám.

Mit ajánlotok, amelyik megéri?

Milyen járulékos költségei vannak?

Garancia, hogy és mire működik?


Árban igazából 20-30e magasságra gondoltam maximum.



2018. jan. 25. 18:44
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Hecht 2250, én ig gagyinak gondoltam, de már 2 éve nyúzom, túl van már az én, bátyám, és 2 szomszéd öregasszony fáival együtt 4 háztartás 2 évnyi tüzelőjén + év közbeni számtalan barkácsoláson.. annyi, nem ismerem a márkásabb fűrészeket, elég gyakran meglazul a lánc, oda kell rá figyelni... de még laza lógó lánccal sem ugrott le egyszer sem... bár ez akár véletlen is lehet.
2018. jan. 26. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Bosch AKE 40 + oregon lánc (adták hozzá)

3 család férfi tagjai közösen nyúzzák. Tavaszi munkák, vastagabb ágak levágása, gyümölcsfa kivágás, fahulladék darabolása, minden ami a ház körül akad. 5év alatt még csak olajat kellett bele önteni.

2018. jan. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Az olcsóbbaknak az olajszivattyújával van gond, tapasztalatom szerint. Az egyik valami noname, annak abszolút nem jó a lánckenése, szédszedtem és már maga a koncepció is elég gagyi: dörzshajtással van hajtva a láncolaj-szivattyú, de pillanatok alatt szétkopik benne egy alkatrész - szóval inkább kézzel olajozzuk a láncot időnként. Van egy MTD ECS 20/40-es is, ennek meg csak akkor megy a láncolajzása, ha előtte leszedem a szablyát és az olajvezetőt légtelenítem (fecskendővel benyomok olajat) - ha levegő van benne, nem indul meg az olajzás. A másik tapasztalat, hogy otthoni munkákhoz nem praktikus a 40-es szablya, a rövidebb jobb.

A Stihl benzines, az minden szempontból jó, csak más árkategória, és hangosabb is.

2018. jan. 28. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!