Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » A falból kijött a tiplis...

A falból kijött a tiplis csavar ami tartotta a fogast. Hogy tudnám úgy visszarakni hogy ne jöjjön ki megint? ( A fal is meglazult kicsit körülötte már nem feszül hogyha visszatolom)

Figyelt kérdés
2018. jan. 28. 09:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nagyobb méretű tiplit kell berakni.
2018. jan. 28. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nagyobb tipli, vagy veszel szepen feher cementet, beletomod a lyukba, utanakuldod a tiplit, es megvarod mig megkot. Utana belehajtod a csavart, es tadaaaa.
2018. jan. 28. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ha gyorsan kell megoldani és nincs otthon nagyobb tipli, akkor faragsz a lyukba beleillő fadarabot középen kettévágod, bedugod a lyukba és a facsavarral megfeszíted...
2018. jan. 28. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Én sziloplasztra gondoltam. (Lehet kettes "fehér cement" allatt erre gondolt, sajnos nem vagyok egy nagy szaki ) Szerintetek az nagy hülyeség lenne?
2018. jan. 28. 11:05
 5/12 A kérdező kommentje:
Bocsánt, azóta utánna olvastam a fehér cement az más.
2018. jan. 28. 11:07
 6/12 anonim ***** válasza:
A sziloplast az rugalmasan köt meg, nem lesz jó. De megpróbálhatod a régi tiplit körbetekerni papírral és hátha megfeszül.
2018. jan. 28. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Gipsz teljesen jó ès kapsz bárhol. A glett is megteszi csak kèsöbb szárad. Cementtel nem igen szokták.

Vizezd be a felületet, csapjrá ès tömi alyukba egy kicsit, aztán told bele a tiplit. Simícsd el kívülről ès kèsz. Várj amíg kemènyre köt.

2018. jan. 28. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Párom nagy kedvence volt amíg albérletben laktunk, a szigetelőszalagos megoldás. Tipli körbecsavar és visszanyom a falba. Megoldás lehet, de ritka kókány meló. Amióta sajátban lakunk le van tiltva erről. Gipsszel szépen meg lehet oldani, ahogy már írták.
2018. jan. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A gipsz a jó.Én már nem egyszer javítottam így.A tiplit meg gyorsan kell belenyomni a furatba.Én ezért kötés lassítónak egy minimális mennyiségű disperzitet használok Nekem a vályogfalban is megmarad a tipli,ha kijön és utána begipszelem.
2018. jan. 28. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Takonypisztoly! A morzsalékos részt kifujod (szivoszál, vagy más müanyagcsö) (ilyenkor az összes por szeretne a szemedbe menni!!!) Trutty bele néhány nyomás, tipli vissza. Kihül, mehet bele a csavar.
2018. jan. 28. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!