Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Hideg az ablak?! Többi lent.

Hideg az ablak?! Többi lent.

Figyelt kérdés
Van egy régebbi Teschauer, vagy mittom én mi a neve, de a zsanér oldalán igencsak húz a hideg. Gondoltam arra, hogy veszek hozzá szigetelőgumit, de akkor meg igencsak feszülne, tehát a helyzetet lehet megoldaná rövidtávon, viszont hosszútávon igencsak károsítaná az ablakot, annyit nem érne úgy gondolom, viszont meg akarom a problémát oldani, vagy legalábbis enyhíteni. Tömködjek törölközőket oda, vagy mit? Ti mit csinálnátok. Jó régi egyébként.

2018. febr. 7. 20:42
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Változás. Ma jobban szemügyre vettem az ablakot, föltámadt a szél is, s érzem, mintha nem is magából a keretből jönne a hideg, hanem a tok, s a fal között. Ezt viszont nem tudom hogyan csinálom meg, mert bontani nem nagyon szeretnék.
2018. febr. 8. 17:13
 12/19 A kérdező kommentje:
S egyébként az átlátszó szilikon vágható? Mert olvastam, hogy csak az akril vágható, de mivel nem vagyok festő, így jobb lenne az átlátszó szilikon. Majd beszámolok róla milyen remélem jó lesz, s persze tartós.
2018. febr. 8. 20:22
 13/19 A kérdező kommentje:
Ez a sziló egy idő után nem keményedik meg? Olvastam valahol, hogy tönkre teheti az ablakot. Igaz ez? Mondjuk egy szigetelő cég írta.
2018. febr. 9. 00:25
 14/19 anonim ***** válasza:

Több száz féle sziló létezik!!

[link]

2018. febr. 10. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
* Ha a tok mellől jön, akkor oda befúrsz lyukat a tok mellé több helyen, és kinyomod purhabbal.
2018. febr. 10. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Tehát akkor kifejezetten FBS ragasztó szilikont kell néznem ezek szerint. Én mindig ezeket az olcsóbb Mester, vagy OBI-s sziloplasztokat néztem, de azok vagy úgy keményedtek, hogy az ablakot csukni sem lehetett, vagy úgy összezsugorodtak, hogy a hideg akadálytalanul bejött újból. Remélem ezek majd hatásosak lesznek. Köszönöm szépen.
2018. febr. 10. 23:58
 17/19 A kérdező kommentje:
Remélem az OBI-ban azért van.
2018. febr. 10. 23:59
 18/19 A kérdező kommentje:
S mi a különbség a neutrális és univerzális Szilo között? A neutrális rugalmasabb?
2018. febr. 11. 03:46
 19/19 anonim ***** válasza:
Én fekete színű, kültérre való (pl. csónakhoz, autóhoz stb.) gumiszerű szilót használtam, mert rugalmas marad hidegben, melegben és igen jól tapad.
2018. febr. 12. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!