Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Milyen elektromos fűrészt...

Milyen elektromos fűrészt ajánlotok nőknek, kisebb barkácsolás munkákhoz?

Figyelt kérdés
Fa fűrészeléséhez. Pl. faágat felaprítani, faléceket kisebbre vágni.
2018. júl. 14. 09:43
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
fából is szeretnék mindenképp a foglalkozásokon. Sokkal nemesebb, mint az egymásra ragasztót kartonlapok. aminek a kivágdosása, ragasztgatása ráadásul nagyon időigényes.
2018. júl. 14. 13:03
 12/15 A kérdező kommentje:
Szerintem egy jó minőségű, könnyebb dekopírfűrész lesz. ahogy nézem, 65-80 mm-es fát is lehet vele vágni, így elég sokoldalúan tudom majd használni.
2018. júl. 14. 13:15
 13/15 anonim ***** válasza:

#12: Jaj, be ne dőlj ilyeneknek... Dekopírfűrésszel 20-25 mm vastagság is határesetnek számít. 80mm nevetséges. Én dolgoztam dekopírfűrésszel, tudom miről van szó.


Kisebb lapok, idomok kivágásához tökéletes, vagy furnérlemezhez, rétegelt lemezhez, de rönköt azzal nem lehet elvágni.


Ja, és ha veszel egy ilyet, sose feledkezz meg a védőszemüvegről!

2018. júl. 14. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Köszi! olyan bolt kéne, ahol helyben lehet vágni, kipróbálni. Neked milyen fajta van?
2018. júl. 14. 14:13
 15/15 bamboochatheone ***** válasza:

Sok válasz érkezett, de az igazi megoldás a problémádra az orrfűrész. Az elég erős hogy elvágj akár egy 25 centis farönköt is. Ez csak a vágólaptól függ. Gépből egy Parkside-ot(LIDL) ajánlok, elég erős és minőségi de az ára kedvező, jelenleg nincs akcióban de jófogáson találsz újat a bolti ártól 2000Ft-tal drágábban, garanciával de még így is megéri. Lapból pedig ez kell neked a rönkökhöz: [link]


A kisebb lécekhez pedig fémvágó lapot ajánlok mert finomabb a fogazata és nem tépi szét a fa erezetét:

[link]


Nekem is ilyen gépem van és mindenre alkalmas azok közül amit felsoroltál.

[link]

2018. júl. 14. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!