Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Melyik a legjobb szerszám...

Melyik a legjobb szerszám márka ipari szintű autószerelséhez?

Figyelt kérdés

Soroljatok márkákat és írjatok tapasztalatokat melyek a legjobb minőségű termékek.

Elegem lett hogy az olcsó szarok elnyalódnak, törnek, nyúlnak.

A múltkor egy pár csavart behajtottam egy olcsóbb bitkészlettel és már alig volt valami a csillagfejű bitből.

Tehát egyszer használtam a 10.-20. csavarig bírta. A reszelő kijött a nyeléből,stb. Írjatok márkákról kérlek jó és rossz tapasztalatokat is hogy tudjak választani, köszi! (esetleg árkategóriát is).



2018. szept. 9. 13:30
1 2
 11/16 anonim válasza:
Kingtony 3/4-es krova racsni 1.5méteres köracéllal hosszabbítva (mert a racsni nyele cső) teherautó hengerfejet húztunk vele le nem szakadt meg szerintem mindent kibír a dugók voltak már üttetve 3/4-es légkulcsal egy se durrant el ami jó még a Force teherautó szereléshez gyárt szerszámokat de van belőle kisebb méretű is. Még a proxxon krova ami bírja a terhelést,illetve kulcsból szintén a proxxon a würth a stanley. Illetve bitfejekből a beta
2021. ápr. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
Meg a genius
2021. ápr. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 kiwikowi válasza:

Ne vicceljünk már a Sonic Tajvanban gyártott, közepes minőségű, extrémen túlárazott márka! Nem mondom, hogy nagyon rossz lenne, de ilyen áron brutálisan drága, csak a marketinget fizeted meg feleslegesen!

Mi kaptunk tőlük próbára pár ingyen szettet, vásárolt a cégünk 1/4, 3/8, 1/2 és 3/4 racsnis kulcs szetteteket, próbáltam közülük párat, nem olyan rossz, profi szerszámkészletnek mondható, de nagyon az alja!

Talán ami a nagy előnyük, hogy rohadt jó szetteket állítanak össze és simán a netről rendelhető.


Ami profinak számít és egyértelműen felső liga az a PB Swiss tools, Wera, Wiha, NSW, Knipex, Facom, Hazet, Beta, Mac tools, Snap-On, Sk, Gedore


Mindegyik gyártó másban jó, próbálgatni kell, nekünk mindegyik márkából van ez az.


Manapság már vigyázni kell, mert sok szerszám gyártását kiszervezték Tajvanba vagy Kínába!

2021. szept. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Csak annyit tennek a Sonicrol irt sorokhoz, hogy nem vicceltem. 🙂
2021. szept. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
Hazet, Facom, Snap-on, Stahlwille, Milwaukee, Beta.
2023. nov. 1. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Zolinho257 válasza:
Bahco, Genius, Mob&ius,Milwaukee,Beta,Snap-on, wera. De ha csak tényleg ipari színű, hanem tök fölösleges milliókat beletenni egy hobbi műhelybe.
febr. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!