Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Árulnak kisméretű, zsebrerakha...

Árulnak kisméretű, zsebrerakható fogót?

Figyelt kérdés

Arra szeretném használni, hogy a WC-ben ahol kettő darab van kívülről be tudjam zárni az egyikét, hogy senki ne üljön velem szembe másfélméterre arra az 5perce amíg bennt vagyok.


Kis kör alapú gúlát kellene vele megfogni.



2018. szept. 13. 15:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mivan???
2018. szept. 13. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

jó mind1 a kifejtést hagyjátok figyelmen kívül :D


a lényeg, zsebre rakható, kisméertű fogó kellene. olyan mint ez:

[link]


csak minél kisebb méretben


Nagyon köszönöm!

2018. szept. 13. 15:53
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
A kör alapú gúlát kúpnak hívják. Ha kicsi, ha nagy.
2018. szept. 13. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

igen tehát kör alapú gúla = kúp, hol a probléma? csereszavatos a kettő ezen értelmezés szerint.


de ez tök más mint a kérdésem lényege :D

2018. szept. 13. 16:33
 5/12 anonim ***** válasza:

Neked szerintem egy multifunkciós szerszám (vagy angolosan multitool) kell, abból van kismillió féle, fajta pl itt van egy:

[link]

De az interneten a fenti két név valamelyikén keresgélve biztos találsz neked ideálisat(méretre, árra, fogófajtára).

2018. szept. 13. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 bamboochatheone ***** válasza:

Tessék: [link]

Nekem van egy ilyen is és tényleg nagyon pici. 25 év garancia jár hozzá.

2018. szept. 13. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

A Lidlben szokott lenni ilyen kicsi fogó,több féle...szinte fele akkora,mint egy normál fogó.

Nekem olyan gyerekjátéknak tűnnek,igaz,hatalmas mancsaim vannak.

2018. szept. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Igen. Ezek occo kici kínai fogók, kb 5-600 ft darabja. Lehet kapni kreatív boltokban, mert gyöngyfűzéshez ezt használjuk (én is), vmint tényleg ilyen Lidl-féle boltokban, és kínainàl nyilván. Sikeres wc ajtó fogást! (off: most tényleg két budi van egy fülkében, vagy hogy van?)
2018. szept. 13. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ja és sajna rendes magyar műszakicikk, szerszámos, gazdabolt, háztartási boltban is lehet kapni, mivel sajna ezek is árulnak kínai szerszámot.
2018. szept. 13. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha zavar, hogy a szemben lévő fülkében hallják, szagolják a dögletes szellentéseidet, az miért nem zavar, hogy aki nem tud a kis akciód miatt hozzájutni a megkönnyebbülés lehetöségéhez, az a fülkéd előtt toporogva hallgatja ugyanezt?
2018. szept. 14. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!