Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Makita HR1840 elégséges...

Makita HR1840 elégséges itthoni munkálatokra, betonfúrásra is néha.2 kilogrammal nem nehéz, ellehet vele hajtani pár csavart is ha szükséges?

Figyelt kérdés
2018. okt. 14. 21:58
 1/5 anonim ***** válasza:
55%
Felesleges ilyen gépet otthonra venni
2018. okt. 14. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Fantom83 ***** válasza:

Lidiben vedd meg a Parkside fúrókalapácsot,fele annyiból kijössz,és 3 év teljes körű garanciát kapsz.

Otthonra bőven elég az is.

Én is ilyet tervezek itthoni munkálatokhoz.

2018. okt. 14. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Nyomaték- és fordulatszámszabályzós gépet vegyél csavarbehajtáshoz. A Makita HR1840 SDS-Plus fúrókalapács nem csavarbehajtó, hanem komoly építőipari gép. Túlzásnak tartom otthoni munkálatokra az árát, de ez a te döntésed kell legyen.


Vásároltam és használtam már Parkside termékeket magam is, ezért azokat nem merem ajánlani.


Több köztes megoldás létezik a 30+ ezres és a 10- ezres kategóriák között. Szakboltok felkeresését ajánlom.

2018. okt. 15. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha már Makita, akkor miért nem egy HR2470?

Sokkal jobbak a paraméterei és olcsóbb is. Nekem ilyen van, szintén otthoni használatra, szerintem elnyűhetetlen darab.

2018. okt. 15. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Akkor ajánljatok egy olyan darabot aminek van nyomatékhatárolója, fordulatszám szabályozója, ütve is fúr egy keveset és Makita legyen. Az ár 40-50 ezer forintig mehet.

Azért veszek itthonra makitát, hogy ne keljen minden 2 évbe fúrógépet vennem. Egyszer ki pénzt érte.

2018. okt. 15. 08:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!