Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Milyen fúrót vegyek?

Milyen fúrót vegyek?

Figyelt kérdés

Amire kell:

Fúrás, csavarozás. Pár képkeret, akasztó, karnis felszerelése. Bútorok össze- ill szétszetelése.

Fal alapvetően téglából van ( meg törmelékből), pár helyen csempe. Illetve fába is raknék csavarokat.


Nő vagyok, úgyhogy valami kisebb gép kellene.


Boltok, ahová el tudok menni:

-online, ha normális, de hanyagolnám, mert kb csak hétvégén vagyok otthon, de nem megoldhatatlan

- media markt, ikea, tesco, praktiker, obi


Köszönöm



2018. nov. 2. 09:31
1 2
 11/13 Fantom83 ***** válasza:

Nekem ősrégi Bosch-om van,mondanám,h legyen az,de a mostani visszajelzések miatt,és a megadott keretösszegen belül olcsóbbat javasolnék otthoni használatra.


Einhell TC-ID 650 E -> 10.000Ft alatt picivel,és 1+1 év garancia. (lehet ha kifingana a Bosch-om még én is megvenném)


Fúrószár készletből:

Ajánlanám a Thor-t, kb 2500Ft alatt van 1mm-10mm-ig,fém dobozban.


Csavarozáshoz a Bitfejeket:

Elsősorban Hans márkát ajánlanám,azután a Bosch-t ,ezeknek olyan 100Ft-tól indul darabja,bolt,és raktáron töltött ideje befolyásolja.

2018. nov. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Téglafalhoz jó bármelyik 500 w-os gép amit linkeltek.

A múltkor én is egy ilyet vettem. Meglepően könnyű a régi 750 wattos gépem után.

Csavarozáshoz mindenképpen akkus csavarhúzót vegyél, mert ahhoz egy fúrógép ormótlan és túl gyorsan pörög.

2018. nov. 2. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
tegnap ősszetaktam egy ikeás íróasztalt, csavarozógép tuti kell 3 órám elment vele
2018. nov. 3. 07:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!