Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Ha egy 2es funkcióváltó betét...

Ha egy 2es funkcióváltó betét helyére ami gyárilag volt a csaptelepben 3asat rakok be az nagy probléma lenne? A vízet nem tudná kiengedni vagy folyna?

Figyelt kérdés

2018. nov. 15. 06:41
 1/4 Meton ***** válasza:
Igen, valószínűleg ez történne. Na rakj bele mást, csak ami bele való.
2018. nov. 19. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De maga a csaptelep egy zárt rendszer. Nem?
2018. nov. 23. 08:28
 3/4 Meton ***** válasza:
Bocs, lehet, hogy nem értem a kérdést. Mit jelent az, hogy funkcióváltó, meg 2-es vagy 3-as? Eddig csak teljesen egyszerű csaptelepeket szedtem szét, azokba megvan, hogy milyen betét kell. Lényeges a méret, a befolyó és kifolyó nyílások helyzete.
2018. nov. 25. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Meton ***** válasza:
Rájöttem, a zuhanyzó és a csap közt lehet váltani a funkcióváltóval. Ez elsőre tényleg nem ugrott be. A lényeg, ha a méretek és a kivezetések passzolnak, és létezik olyan, hogy 3 funkciós, akkor érdemes megpróbálni. Nem egy drága dolog, de azért nézd meg jól, nehogy az legyen, hogy már a kézbevételkor látszik, hogy nem passzol.
2018. nov. 25. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!