Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Tolóajtós gardróbszekrény...

Tolóajtós gardróbszekrény alja meghajlott, megereszkedett. Hogy tudnám orvosolni ezt?

Figyelt kérdés

[link]

erről a szekrényről van szó..


2018. dec. 27. 15:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Jelöld be a fotón, hol hajlott meg, akkor talán lehet rá konkrétan válaszolni. Így általánosságban csak annyit lehet ajánlani, hogy támaszd alá.
2018. dec. 27. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
a szekrény alja nálam azt jelenti, amin az ajtaját tologatod, amin a sin is van. ezért eléggé akadozik az ajtó, ha tologatom.. a két lába között félúton fél centivel van meghajolva.
2018. dec. 27. 16:00
 3/7 anonim ***** válasza:

Az nagyon sok. És mekkora a távolság a két vége között?

Egyébként megméred a talaj és a bútor alja közti távolságot a két lábnál, és egy akkora bútorlapot kell oda szabni. A hossza a két láb közti távolság.

2018. dec. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
80cm a két láb közötti távolság
2018. dec. 27. 18:10
 5/7 anonim ***** válasza:
Marad a korábbi javaslatom, a lábak között egy hosszanti bútorlap csíkkal alá kell támasztani. Persze elég lehet csak egy középső alátámasztás is és akkor elölnézetben lenne 5 db lába.
2018. dec. 27. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az nem egy nagy távolság, nekem is hasonló van itthon+ felső szekrény is a tetején, de nem hajolt meg. Nehéz dolgot tartasz rajta vagy ráállsz?
2018. dec. 28. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
lakás vásárlásnál itt hagyott bútorról van szó. igazából nem tudom, hoggy mit tárolhattak benne. Nekem csak annyit mondtak, hogy megkell olajozni, ennyi a baja.. aztán jobban megnéztem és hát látom, hogy kicsit megereszkedett..
2018. dec. 28. 15:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!