Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Hogyan lehet egyszerűen...

Hogyan lehet egyszerűen eltakarni egy kevésbé szép fali biztosítékdobozt? (kép a kérdésben)

Figyelt kérdés

Ez nem az enyém, most nem vagyok ott, hogy lefotózzam, de ilyen jellegű. Egy régi típusú biztosítékdoboz a falon:


[link]


Hogyan, mivel lehetne ezt a legegyszerűbben eltakarni házilagosan, hogy kinézzen valahogy? Nem komplett megoldásra gondolok, kisajtóval, stb. hanem csak valami egyszerű takarásra, amit rá lehet tenni, és le lehet venni, ha hozzá kell férni, és ki is néz valahogy.



2019. jan. 1. 18:32
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

Próbaképpen rákerestem a google-n, és mindenhol 20 ezernél kezdődik a csere az első találatokban. Pl:


[link]

2019. jan. 2. 19:40
 12/19 anonim ***** válasza:
90%

..a retket felújítjuk nem pedig "díszdobozzal" eltakarjuk..

Pláne nem megyünk a tűzveszély fokozásának irányába.

2019. jan. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

De mi ezen a csúnya, mondjátok már el.

Az összes többi százszor rondább:

[link]

2019. jan. 2. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Nem tudom milyen magason s mennyi hely lehet a falon, de mamámnak úgy terveztem s csináltuk meg apámmal, hogy geometrikus polcot alakítottunk ki s annak a részévé tettük, mintha kis faláda lenne az egyik polcon dekorként 😊


25/N

2019. jan. 3. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Ízlések és pofonok... egyéni preferenciákról kár vitázni, annak meg semmi értelme nincs, hogy: szerintem ez neked nem csúnya. :)

Nekem egy munkából maradt egy Europa, egy ideig szokta a családi légkört a garázsban, majd beépült, mint Kloss kapitány:

[link]

2019. jan. 3. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Cseréld le, mert öreg és korszerűtlen, meg életveszélyes.

Ezerszer egyszerűbb egy kapcsolót visszakapcsolni, mint ki-be tekergetni valami tűzveszélyes és forró homokmegszakításos őskövületet.

2019. jan. 4. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

Már lecseréltem volna, ha lenne kipróbált villanyszerelőm, de nincs, az meg nem vonzó, hogy találomra hívjak valakit, aki ki tudja, mit kontárkodik majd.


Ha a regisztrált villanyszerelők közül hívok valakit, akkor esélyes, hogy jó munkát fog végezni?

2019. jan. 5. 06:22
 18/19 anonim ***** válasza:

Nem.

Sajnos, ez a fajta igényesség, ami ide kéne, az az egyén tulajdonsága, nem a címé, amellett a regisztrált szerelőség az annyiban több, hogy a mérőhelyi munkákhoz van jogosultsága egy tanfolyami vizsga után.

2019. jan. 5. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

Na ez, amiért eddig nem cseréltettem le. A villany nem olyan, mint a burkolás, hogy ha elrontja, akkor legfeljebb csúnya, és akár én is kijavíthatom házilag.


Az áram sokkal alapvetőbb, ezért nem akartam eddig random hívni valakit.


Ha tudtok valami módszert, amivel jó és megbízható villanyszerelőt lehet találni, akkor osszátok meg.

2019. jan. 5. 09:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!