Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Be lehet kapcsolni mesterséges...

Be lehet kapcsolni mesterségesen a bojlert?

Figyelt kérdés

Magától is bekapcsol pár óránként, és olyankor van meleg víz - csak pont akkor nincs, mikor én akarok fürdeni. Most engedtem vizet, langyosnak jó indulattal lehet nevezni, és semmi hangulatom fennmaradni éjfélig, hogy Hajdú őméltósága legyen szíves bekapcsolni magát.

"Éreznie" kellene, hogy jéghideg a víz, nem? A lsngyost most kiengedtem.

Rohadtul unom, hogy esténként nekem kell igazodnom ahhoz a szarhoz, maradhatok fenn, kelhetek korábban vagy zuhanyozhatok hideg vízzel. Komolyan leverem az egészet a pícsába ha nem lehet mesterségesen bekapcsolni.


2019. febr. 1. 21:38
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

"szóval gondolom éjszakai áramon van"

Megnézed a számlát és látod, hogy van vagy nincs.

2019. febr. 2. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
70%
Még ha vezérelt áramod is van (mint nekem is) akkor is kellene legyen állandóan egy 80 l-es bojlerben meleg víz. Nekünk kettőnknek az 50 l-esben van. Javítás vagy csere.
2019. febr. 2. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
84%
Vezérelt áramnak külön órája is van. De nekünk is tökéletes, vezéreltről megy, kb fél-háromnegyedre van állítva a hőmérséklet, állandóan van forróvíz, és kb 3000 ft egy hónap. Nálad vagy a szabályzó-érzékelő romlott el, vagy a tartály fele vízkő vagy valami hasonló. Hívj szerelőt.
2019. febr. 2. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
66%
Nekem az a tippem hogy a bojler meleg víz csöve tört el. Ugyanis ilyenkor nem a bojler felső részéből engedi a vizet, hanem valahonnan alulról, a hideg víz bevezetés mellől. Vagyis a bojler majdnem tele van meleg vízzel, de esélyed sincs használni. Kb egy ezres az új műanyagcső bele. Ha magadnak akarod cserélni, akkor vegyél új tömítéseket is mellé, plusz egy új anódot is. Meg készülj fel a vízkőre.
2019. febr. 2. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
70%

Már nem kapsz műanyag csövet hozzá!

Inoxszerű savállót lehet venni, én már cseréltem egyszer és bizony nekem se volt melegvizem csak minimális. Az a probléma oka, mert olyan nincs hogy 80 litert felfütt a bojler, nem használja, estére meg nincs melegvíz

2019. febr. 2. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
0%

Tulaj vagy, vagy bérlő? Hogyhogy ennyire nem értesz a lakáshoz?

Villanybojler vagy gáz? Tárolós vagy átfolyós?

A fűtés mivel megy?

2019. febr. 2. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
0%
Ja, és hány éves vagy?...
2019. febr. 2. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Már rég cseréltem felszállócsövet, így mikor rákerestem, két találat is a régi műanyag csövet dobta ki.


[link]


[link]

2019. febr. 2. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
56%

Nekünk 120 literes van, mindhárman szeretjük áztatni magunkat, mindenkibek jit forró víz.

Kérdező: vagy nagyon vízköves, és azért nem tudja felfűteni, vahy nincs eléggé feltekerve a hőmérséklet kapcsoló,

Vagy az előbb smlített cső lehet a probléma.


Szóval nem kellene "mesterségesen" kapcsolni, wgy normálisan működő bojlerben mindig van melegvíz éjszakai árammal is.

2019. febr. 2. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
44%
Gondolom 20éve felrakták és azóta nem lett kitakarítva. Amúgy a világ LEGJOBB BOJLERÉRŐL beszélsz. Ezt legalább lehet javitani. Ha valami Ariston vagy hasonló fosod lenne akkor vehetnél újat...
2019. febr. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!