Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Be lehet kapcsolni mesterséges...

Be lehet kapcsolni mesterségesen a bojlert?

Figyelt kérdés

Magától is bekapcsol pár óránként, és olyankor van meleg víz - csak pont akkor nincs, mikor én akarok fürdeni. Most engedtem vizet, langyosnak jó indulattal lehet nevezni, és semmi hangulatom fennmaradni éjfélig, hogy Hajdú őméltósága legyen szíves bekapcsolni magát.

"Éreznie" kellene, hogy jéghideg a víz, nem? A lsngyost most kiengedtem.

Rohadtul unom, hogy esténként nekem kell igazodnom ahhoz a szarhoz, maradhatok fenn, kelhetek korábban vagy zuhanyozhatok hideg vízzel. Komolyan leverem az egészet a pícsába ha nem lehet mesterségesen bekapcsolni.


2019. febr. 1. 21:38
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Nekünk vagy egy évtizede csinált apámnak a villszer barátja valami "váltórelé" nevűt. Azóta van. Azt mondta,áramszolgáltatós NE lássa meg,mert szabálytalan(mivel van egy konnektor is,arról megy a mosógép.
2019. febr. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
46%
az éjjeli áram azért van és azért olcsóbb mert az atomerőműnek mindig kell hogy legyen rajta terhelés de este mindenki alszik ezért éjjel olcsóbban adják az áramot hogy legyen leterhelés éppen ezért kell várnod estig hogy legyen víz mivel a sok normális ember megfürdik elalszik te meg szopsz mert csak akkor adnak oda neki villanyt a bojleredhez mikkor csökken a fogyasztás, még nekünk is oda volt kötve nekünk sem volt soha meleg víz, viszont abból a szempontból jó hogy ezt az áramot féláron adják ha meg nő a fogyasztás már nem is melegít a bojlered, utolsó neked meg ugyan úgy éjjelin van mindened csak átbúherálták hogy ne tudjon kapcsolgatni hanem mindig legyen ott áramod
2019. febr. 5. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
7: Felteszel egy fazékban vizet a tűzhelyre és megmelegíted....
2019. febr. 6. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!