Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Hotelben szállsz meg éjszaka,...

Hotelben szállsz meg éjszaka, fürdenél, de nincs a kádhoz dugó, mivel dugaszolod be?

Figyelt kérdés
Természetesen késő éjszaka érkezel a hotelbe, amikor már semmi sincs nyitva, így nem tudsz lemenni fürdőkáddugót venni, de nagyon szeretnél megfürdeni a szobádhoz tartozó kádban, mert másnap reggel állásinterjúra/randira mész. A poggyászodban pedig csak a szokásos, egy átlagos utazáskor jellemző dolgok vannak, tehát fürdőkáddugó még véletlenül sincs. Valamint a portán vagy a recepción, és a többi szobában sincs (amúgy se illik minden szobába bekopogni éjszaka). Tehát MacGyver-ek, fel van adva a lecke! Jah és ilyen zuhanyrózsaszerű féloldalas telefonkagyló sincs rajta, tehát nem tudsz ám lezuhanyozni a kádban ülve vagy állva, hanem csakis fürdeni tudsz a jól teleengedett kádban.

2019. febr. 11. 23:28
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:

Csak a kézenfekvő, de jelen esetben tévútra vezető megoldás lehetősége miatt zártuk ki a zuhanyrózsa meglétét.


Szobacsere? Amikor minden szoba foglalt? :D Egy másik pár átmegy a tiétekbe, ti meg az övékébe, ahol szintén nincs dugó. Ez a zoknicserére emlékezetet, amikor a jobbost a bal lábra, a balost a jobb lábra veszi át az ember lánya...

2019. febr. 12. 01:11
 12/30 anonim ***** válasza:
71%

zuhanyozz le!

Összelocsolod magad vízzel, leszappanozod, majd leölíted. Csak vigyázz, hogy ha pl esetleg nincs függöny, vagy ha van is akár, csak pl nem funkcionál megfelelően, lehetőleg minél kevesebb víz menjen ki.Menni fog , én hiszek benned:)

2019. febr. 12. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
49%
*Ja de várjál, most olvastam el;hát ez így tényleg szívás; de mindegy; hát akkor úgy oldd meg, ahogy tudod, dörgöld be magad vízzel, majd szappannal, ha úgy érzed, megfelelően le is tudod öblíteni (szerintem praktikus szappanozni is) , és akkor most le megint vízzel. Vagy pl pohárból locsolhatsz még a kezedbe vizet; de az is kb ugyanaz, mintha a csapból jönne, mert kb ugyanannyi marad meg rajta talán.
2019. febr. 12. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:
... tehát ott tartottunk, hogy be kell ugyebár dugaszolni... a kérdés csak az, hogy mivel és hogyan.
2019. febr. 12. 01:37
 15/30 anonim ***** válasza:
100%
Már kaptál választ, próbáld megérteni.
2019. febr. 12. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
89%

Dugaszold be a szappannal.

Egyébként én bele nem ülnék egy ilyen közös használatú kádba...

2019. febr. 12. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
73%

No,azért nem szoktak belerakni,mert így akarnak spórolni a vízzel.Nehogy a vendég áztassa magát egy teli fűrdőkádban,a zuhanyzásnál kevesebb vizet fogyaszt.

Sok helyen láttam ilyet.És minden esetben úgy oldottam meg,hogy a legkisebb törölközőt odanyomaszoltam a lefolyóhoz,így megtartotta a vizet.Én utálok zuhanyozni.

2019. febr. 12. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
65%
A világ legjobb hotelében se ülnék bele egy fürdőkádba, pláne ha ott a zuhany. Max ha magam hipóznám ki, de azt meg nehogy már. Amúgy amit írtak, törülkőző, de csak ha a balhézás nem segít.
2019. febr. 12. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
96%
Hidd el kérdező, hogy abban a pillanatban amikor közöld a recepción hogy nem lesz kifizetve a szoba ha nem lehet normálisan használni a fürdőszobát, elő fog kerülni a hiányzó dugó.
2019. febr. 12. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
97%

Valamilyen nejlon...minél vékonyabb,pl. a szendvics csomagoló fátyol fólia annál szinte nem szökik a víz,és a kádban lévő víz nyomása miatt ki sem mozdul a helyéről.


Amúgy legközelebb előre szólj oda,mint Darabosék a vasalóért,...és "úgy is lesz" -lesz dugó.szallas.hu =D

2019. febr. 12. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!