Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Hotelben szállsz meg éjszaka,...

Hotelben szállsz meg éjszaka, fürdenél, de nincs a kádhoz dugó, mivel dugaszolod be?

Figyelt kérdés
Természetesen késő éjszaka érkezel a hotelbe, amikor már semmi sincs nyitva, így nem tudsz lemenni fürdőkáddugót venni, de nagyon szeretnél megfürdeni a szobádhoz tartozó kádban, mert másnap reggel állásinterjúra/randira mész. A poggyászodban pedig csak a szokásos, egy átlagos utazáskor jellemző dolgok vannak, tehát fürdőkáddugó még véletlenül sincs. Valamint a portán vagy a recepción, és a többi szobában sincs (amúgy se illik minden szobába bekopogni éjszaka). Tehát MacGyver-ek, fel van adva a lecke! Jah és ilyen zuhanyrózsaszerű féloldalas telefonkagyló sincs rajta, tehát nem tudsz ám lezuhanyozni a kádban ülve vagy állva, hanem csakis fürdeni tudsz a jól teleengedett kádban.

2019. febr. 11. 23:28
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
89%

Ez ott bukik meg, hogy ugye senki nem gondolja komolyan, hogy elmegyek egy menő szállodába és majd én azon agyalok, hogy hogyan, mivel fogom bedugaszolni a lefolyót az esti fürdéshez. Fizetek egy szolgáltatásért és elvárom, hogyha kád van, akkor fürödni is tudjak.

Tehát leballagnék a recepcióra és nagyon komolyan kiverném a balhét, ha nem segítőkészek. Fürdésidőre kerítenének egy dugót azt hiszem.... :D Ez az én MacGyver módszerem.

2019. febr. 12. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
72%
Én egyszerűen a sarkammal szoktam, mondjuk nekem jó nagy lábam van (46os)
2019. febr. 12. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
szerintem a zokni tökéletes erre a célra
2019. febr. 12. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:

Hát köszönjük a sok választ. Alapvetően kétféle embertípus létezik: aki bátran kiáll a vélt vagy valós jogaiért, és azokkal általában igyekszik is tisztában lenni, valamint van a tájékozatlan, meghúzódó, rendszerint kispénzű vidéki lakos, aki igyekszik mindent magának megbuherálni - akárcsak otthonában - MacGyver módjára :D


A lábsarokkal való bedugaszolás nagyon tetszett, bár lehet hogy kicsit kényelmetlen, és a végén talán meg is látszik majd a sarok bőrén a lefolyónyílás nyoma, mint valami matrózokat a hajófedélzetről elragadó hatalmas octopus szívókorongjának bizonyítéka a Némó kapitányból... Az utazótáskában esetlegesen meglévő uzsonnaszendvics csomagoló celofánfóliája is elnyerte ám a tetszésünket! Írjon még nyugodtan, akinek van ötlete, javaslata, kíváncsian várjuk a fürdőkád dugaszolásban jártas és a különféle hotelekben, panziókban történő megszállásban rutinos tagok válaszait.


Természetesen a hotelszobában, illetve a hozzá tartozó kis vizesblokkban fellelhető tárgyak, bútorok, textíliák is felhasználhatóak, valamint a rutinos utazó multiszerszámmal illetve ennek megfelelő többfunkciós bicskával is szokott rendelkezni, ami már kisebb barkácsolásra is lehetőséget biztosít, ezenkívül sok minden lehet még egy átlagos utazó bőröndjében, táskájában is. Én pl személy szerint mindig tartok az utazásra való gurulós bőröndömben egy gumipókot, mint sokcélúan használható praktikus eszközt...

2019. febr. 12. 20:02
 25/30 anonim ***** válasza:
84%
Egy sima nylon zacskóba vizet engedsz és ráteszed nyitott szájjal így a leeresztőre,és ezután elkezded tölteni a kádat is. A víz nem fog tudni lefolyni,csak ha a nylon zacskót elhúzod onnan.
2019. febr. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
78%
Még mindig nem sikerült lezuhanyozni? Mi tokomnek kell kiemelni a baromságot, mikor kaptál már rá nem egy választ!
2019. febr. 16. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
24%
22, megy az 35-ös minitappanccsal is. ;)
2019. febr. 16. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
Kaksizz bele aztán tépkedi ki a hajadból és nyomkodd rá.
2019. márc. 1. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
53%
Samponos stb. flakon kupakját kell rátenni, szájával lefelé fordítva, a vákuum beszívja. Kerek legyen a kupak. (Jelenleg nekem ilyen az óccsó lötybölt samponon van, én azzal mosom a kádat). Ha ilyen nincs, gondolom jó egy pohár is. Az csak van tán. Vagy műanyag pohár.
2019. márc. 1. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

Szerintem ez volt a tanuló szituáció. Lépj tovább és legközelebb, ha hotelbe indulsz, legyen nálad többféle méretű fürdőkád dugó, vagy egy adag gyurma.


Én például imádom a piros paprika port. Szinte mindenre teszek. Amióta kitiltották az éttermek asztaláról, viszem magammal.

2019. márc. 1. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!