Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Mekkora erőkar szükséges az...

Mekkora erőkar szükséges az autó kerekén lévő kerékanya csavarok meglazításához? Milyen hosszú kulcsot vegyek, hogy biztosan le tudjam csavarni őket vész defekt esetén?

Figyelt kérdés

2019. febr. 25. 20:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Én rátaposok az autóhoz adott kulcsra.
2019. febr. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

"Én rátaposok az autóhoz adott kulcsra."

És hány cm-es az autóhoz adott kulcs?

2019. febr. 25. 20:46
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ilyet vigyél magaddal, engem még sosem hagyott cserben. [link] Ha biztosra akarsz menni, beraksz mellé egy csődarabot hosszabbítónak, azt taposhatod.

Egyszer megszívtam egy defektet, mert a gumis állat módra ráhúzta a csavart légkulccsal, és az út szélén ugrálhattam a 100 kilómmal a gyári szerelőkulcson, meg se nyikkant. Ha nem segít egy teherautós egy keresztkulccsal, még mindig ott rugdosnám a kereket. Azóta van nálam midig egy, és vég szükség esetén még önvédelmi eszköznek sem utolsó.

2019. febr. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Talán 30 cm.Nálam is van egy cső,a biztonság kedvéért .
2019. febr. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Azèrt akkora a kulcs gyári hossza, mert az adja kb a meghúzási nyomatèkot, átlagos ember ereje szerint. Inkább rakj egy hosszabbító csövet hozzá, az a legegyszerűbb.
2019. febr. 26. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!