Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Elektromos láncfűrész téli...

Elektromos láncfűrész téli tüzelőanyag vágásra, Nektek mi a tapasztalatotok?

Figyelt kérdés
Milyen márkát érdemes venni? Használt de jó márkával mi a helyzet?
2010. júl. 4. 13:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

nekünk elektromos van márkáját nem tudom vagy a Tescoban vagy az OBIban veték a szüleim de jól vág nekem tetszik :)


ma vágtam keresztben ketté 1 cseresznyefának a levágot törzsét olyan 20 percig vágtam és vagy 40 cm széles volt a fatörzs és vagy 80 cm hosszú


de a kisebbeket viszi mint a vajat

2010. júl. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
én black&deckert vettem, újra vennék...
2010. júl. 4. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
NEM LÁNCFÜRÉSSZEL KEL A FÁT FELFELE VÁGNI KICSIRE (KUGLIRA) MERT AKKOR HAMAR ELROMLIK HANEM FÜRÉSZGÉPPEL!!! a sthill fürész csak akkor kell amikor a fát vágjátok kifele meg kb méteresekre egyébként a hyunday nagyon bevállt nekünk
2010. júl. 4. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
pfff és mennyiért vettétek azt a hyundai gépet? Mert sejtésem szerint kb 10db láncfűrészt vehetsz az árából.
2010. júl. 5. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Én is vettem kb fél éve egy elektromos láncfűrészt. Praktikerben volt kiárusítás az utolsó darabokból.

Amit vettem, valami Fleurelle márkájú. Sosem hallottam még erről. A rajta lévő felirat szerint német gyártmányú. 14eFt-ra volt leárazva a rajta lévő árcédula szerint 39,9e volt eredetileg. Szerintem ennyit megért. Sok fát vágtam már vele, jól viszi. 2050W-os, 40cm-es a láncvezetője, a leírása szerint a mechanikája duplán van csapágyazva.

Előtte gondolkodtam Tesco-son is, amit akkor 11e-ért árultak. De az nem volt szimpatikus. Ránézésre is kínai volt, a burkolata érzetre is elég gagyi műanyag.

Aztán miután megvettem a másikat, utána láttam egy másik hipermarketben, hogy a Bosch-okat osztogatták negyed áron. Valami kiárusítás volt, amit az akciós újságba valahogy elfelejtettek beleírni. Persze vitték így is mint a cukrot.

De ezt sem bántam meg. Elég jól bírja a strapát.

2010. júl. 5. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Én egy elhanyalolt őszibarackosban segítettem a haveromnak 1600W-s husqarna-val.3 napot.Nagyon jó gép,csak nagyon drága !

Ezek a kis olcsó gépek tényleg csak alkalmi munkákra valók,be kell tartani,hogy meglegyen a "pihenőidejük".

És egy tapasztalat!! Vegyetek láncreszelőt,tanuljatok meg élezni!ha elviszitek,drága is,+ 6-8 élezés és oda 1 lánc !

2010. júl. 5. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Téli tüzelő??? az mennyi ? 40 mázsa ? És jövőre is,meg 5 év múlva is !

Nem gondolsz inkább egy robbanómotorosra???

CSAK romántól vásárba NEEE vegyél !

A HUSQVARNA 137 olyan 50e körül van,ha "megbecsülöd",egy évtizedig biztos bírja,és akkor is kapsz hozzá majd mindent !

2010. júl. 5. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

09:08 nak hogy 28000 volt és TÖKÉLETESEN müködik 120 q fát fágtunk fel vele és 1gyszer kellet egélezni de akkor is csak azér mer apám váletlen belevágott egy köbe és kiment az éle :D de megélezte és ugyan ojan jol müködik ..

erröl csak ennyit ...

2010. júl. 6. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Na akkor ez nem olyan, amilyenre én gondoltam. Mutatsz egy linket, hogy milyen a tietek? De egy típusszám is megteszi.
2010. júl. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én 15900 Ft-ért vettem MTD (40cm) láncfűrészt télen lesz 1 éves eddig jó volt.
2010. júl. 6. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!