Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Elektromos láncfűrész téli...

Elektromos láncfűrész téli tüzelőanyag vágásra, Nektek mi a tapasztalatotok?

Figyelt kérdés
Milyen márkát érdemes venni? Használt de jó márkával mi a helyzet?
2010. júl. 4. 13:56
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

[link]


tök igy néz ki csak narancssárga

2010. júl. 7. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
Helló!Én vettem 2 és fél éve egy elektromos láncfűrészt a tescoban, ed johnson márkanéven, és mindössze kb 12 ezer forint volt.El kell mondanom hogy kellemeset csalódtam, mert jelenleg is tökéletsen működik, pedig döntöttem vele, méghozzá nem is kicsi fát :D. persze nem egy szupererős gépek ezek, de ha megfelelően van élezve, vigyázva van rá akkor lehet vele tüzifát vágni,.. én jelenleg kb 10 köbméter fát aprítottam vele össze.. remélem segítettem
2012. okt. 13. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Gy.Ata válasza:
Güde Ks 400E elektromos láncfűrészt vásároltam kb 2 éve. Nem egy nagy név, de már vagy 40 erdei méter fát elvágtam vele, és még mindig bírja.Sokkal gazdaságosabb int egy benzines, ha van áram lehetőség. Egész nap lehet tolni 40-60 cm átmérőjű fát daraboltam vele.Azt hitem az első nap kifekszik, de már 2 éve megy.Elég erős és gyors is.
2014. febr. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Nekem elektromos Al-ko láncfűrészem van. Több, mint 10 éves. Nemrég romlott el. Szénkefét cseréltünk rajta, de nem lett jó, most is ég belül és kicsit füstöl is. Talán tekercseltetni kellene. Nagyon sajnálnám kidobni. Nagyon meg voltam vele eddig elégedve, nem szívesen cserélném le, ráadásul már nem olyan olcsók az Al-ko fűrészek, mint akkor akcióban volt. Mennyibe kerül egy tekercselés?
2014. okt. 3. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!