Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » A kazánomban nincs nyomás,...

A kazánomban nincs nyomás, melyik szelepet kell megnyitnom hogy újra felmenjen bele annyi BAR nyomás?

Figyelt kérdés

Régi FÉG típusú kazánomból elszökött a nyomás, azt vettük észre hogy menni megy minden de már nem fűt, nem lobban be a láng csak az őrláng ég.


Észrevettük hogy gyakorlatilag 0 BAR nyomást mutat a jelző.


Linkelek két képet hogy milyen szelepek vannak alul én a jobb oldali kéket elfordítottam de nem növekedett a nyomás, mit kell esetleg még elfordítani?


[link]

[link]


Valaki lát valamit? A másik oldalon is van egy kék szelep az nem tudom hová megy de a kazánba szintén, azt is el kéne forgatnom?


Valaki okosítson ki!



#gázkazán #kazán #FÉG #kazán feltöltése
2019. ápr. 2. 12:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Ingyen tanács: ezt a széjjelrohadt szerelvényt nézesd meg szerelővel és cseréljen ki, amit csak lehet. Borzasztó állapotok, nem csoda, hogy nincs nyomás.
2019. ápr. 2. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Basszus ez aztán a trehány állapot.Ezt tényleg renoválni kell és jó lesz.Ez orrán-száján csepeg idők óta.
2019. ápr. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!