Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Mitől kicsi a melegvíz nyomás,...

Mitől kicsi a melegvíz nyomás, a hideg pedig jó?

Figyelt kérdés
A tél közepén, decemberben valamikor lecsökkent a melegvíz nyomás egy saját különálló ingatlanról van szó. Régi hajdú elektromos bojler van, nem tudunk rájönni mitől csökkent le a melegvíz nyomás.

2019. febr. 12. 17:46
 1/10 anonim ***** válasza:
Mert sok vízkő eldugitotta a meleg víz útját .
2019. febr. 12. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De hol? A bojlerban? A fűtőcső le lett tisztítva, a vízkivezetés a bojler után lett vízkőoldóval többször kezelve. A mosdónál jó a nyomás érdekes, mármint a melegvíz.
2019. febr. 12. 18:16
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha a mosdónál jó a melegvíz-nyomás, akkor hol rossz?
2019. febr. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Zuhanyzónál.
2019. febr. 12. 19:50
 5/10 anonim ***** válasza:
Akkor szerintem a rózsa vizköves, vagy a tömlő megtört valahol, esetleg eldugult, ezt kell ellenőrizni.
2019. febr. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ennyire nem vagyok balek, hogy látható hibákat, mint a említett törés, zuhanyzó fej hibát ne látnám. Amúgy a komplett csap ki lett cserélve, tehát a slag és a fej is.
2019. febr. 12. 20:39
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

És a csere után lett ilyen, vagy előtte már rossz volt?


A tömlő sérülése egyébként sajnos kívülről nem látható, nagyon alattomos hiba tud lenni.

2019. febr. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Előtte is. Azért cseréltük ki, mert azt gondoltam az a baj.
2019. febr. 13. 08:48
 9/10 anonim ***** válasza:

Ha a zuhanyzónál rossz és a mosdónál meg jó,akkor a legvalószínűbb,hogy a csaptest meleg oldalában bekerült valamilyen kosz,rozsda darabka és ez csökkenti a keresztmetszetet..

El kell zárni a vizet levenni a csapot a falról,kimosni,és rátesztelni a fali kiállásra is óvatosan,és akkor kiderül hogy a falból eredően van-e már a gond vagy csak a csap ment tele rozsdával. Én ezzel próbálkoznék elsősorban.

2019. febr. 13. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szia mi okozta?

En találtam olyat hogy a bojler elé beépitett nyomáscsökkentò meghibásodása is lehet a baj

2023. ápr. 26. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!