Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Milyen fúrót vegyek?

Milyen fúrót vegyek?

Figyelt kérdés
Túl sokat nem szeretnék barkácsolni, csak könyvepolcot és képeket szeretnék feltenni a falra. Erre a célra szeretnék venni fúrót. Panelban lakom, tehát ilyen falat kellene fúrni.

2019. ápr. 2. 13:26
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

#10

Az általad linkelt is SDS pluszos, csak szólok. Ahhoz képest, hogy ismered?!

Pont az a belépő tokmány méret, aminek van értelme fúrókalapácsnál. Alatta csak a "hagyományos" van, az kevés lesz a betonhoz.

2019. ápr. 5. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Igor Igorovics ***** válasza:
Oké, hogy a normális gép 120k, de az nem véletlen kerül annyiba. Amit te linkeltél az is SDS Plusos. Minden fúrókalapács az. A nagygépek SDS Maxosak, mint pl a vésőgép. (KB 20KJ-tól felfelé) Az SDS plusos véső csak egy opció, de leginkább humbuk. Szerintem meg ahhoz a pár lukhoz a pneumatikus fölösleges. Pláne egy noname kínai szutyok. Forrasztópisztoly lehet Extol, mert max kidobom a szemétbe, de fúrót nem vennék olyat. Én még mindig arra a kis Boschra szavazok. Kicsi, könnyű, viszonylag erős, jó mindenhez később is.
2019. ápr. 5. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Játsszátok a hülyét, mint aki még nem írt el semmit. Pontosan tudjátok, mire értettem.
2019. ápr. 6. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!