Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Április huszadikán nagypéntek...

Április huszadikán nagypéntek és husvéthétfő között lehet kalapácsolni a kertben?

Figyelt kérdés
Nem hallom hogy dolgoznának tegnap viszont vágták a füvet engem nem zavar de nekem is volna dolgom neki álhatok kalapálni napközben ma a két ünnep között?
2019. ápr. 20. 09:11
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
50%

Biztosan megérte az agresszív faroknak keménykedni. Gondolom, ha ideges a sámliba is belerúg a kutya helyett.

Arra azért kíváncsi lettem volna mi történik, ha kifog egy hozzá mérhető nem túl jámbor szomszédot, lehet az még a fűnyírót is áttolta volna rajta.

2019. ápr. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Fantom83 ***** válasza:
33%

Teljesen mindegy mi a törvény,minden a szomszédokon múlik. MINDEN. Ha eltűri amit csináltok eltűri,ha nem akkor nem.


Nekem olyan szomszédom van,akit nem zavar,h az egyik közös szomszédunk 21.00-tól hajnali 4.30ig erősítővel,hangfalakkal döngeti a mulatós ..ci zenét,úgy h fél utca nem alszik.De ha 20.00kor fűnyíróval vágja az utcán a füvet,akkor törött fejszenyéllel kergeti vissza a a közös szomszédot nagy jóindulattal nevezhető ingatlanjába (putriba).


Én úgy szoktam itthon tolni a melót,ha átlagban 15.30ra hazaérek,fürdés,kaja,relax,és olyan 17.30-tól 20.00-ig esetleg ha nagyon nyomni kell a melót,vagy figyelmetlen vagyok akkor 20.30-ig. Hozzám nem mert még átjönni sem törött fejszenyéllel,sem puszta kézzel,csupán a munkahelyemen ugatérozott párszor,h majd átszalad hozzám.Én közöltem vele,h nagy örömmel veszem a segítséget.Erre ő h nem segíteni jön majd át.Mondtam neki,h akkor maradjon a seggén,ne tartson fel,mert tovább tart majd a meló. xD

(amúgy én sem szóltam neki,h amikor ide költözött,az első 3 évben péntek délutántól,vasárnap délig még a gyújtóst is benzines láncfűrésszel vágta...)


Szóval ha átjönne a törött fejszenyelével,én élek az önvédelem/birtok védelem jogával,aztán az SBO-n mire kivárja a sorát,lesz ideje elgondolkodni rajta,h megéri-e kakaskodni...

2019. ápr. 21. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 senior10 ***** válasza:
52%
figyelj nekiállsz oszt kész. neked most van időd az ilyen dolgokkal foglalkozni ha normális a közösség esetleg ők is dolgozó emberek meg fogják érteni és nem foglalkoznak vele.
2019. ápr. 21. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 kovpet ***** válasza:
44%

"ha normális a közösség esetleg ők is dolgozó emberek"


Akkor épp most pihennének...

2019. ápr. 21. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 senior10 ***** válasza:
72%
a mi környékünkön kb mindenki nagypénteken nyírta a füvet, valaki kaput festett, szőnyeget mosott, kertészkedett. stb. Azért írtam úgy ahogy amit írtam, mert saját tapasztalatból is tudom, hogy egy dolgozó embernek aki kertes házban lakik annak valószínűleg az ilyen négy napos hétvége nem úgy zajlik, hogy hazaér csütörtök délután és négy napon át döglik az ágyban és tv-zik, vagy sörözik a kertben újságot olvasva. panelben meglehet, hogy így néz ki az ilyen ünnep de kertes házban tuti, hogy nem.
2019. ápr. 21. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!