Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Elsőéves - nagyon rossz...

Elsőéves - nagyon rossz albérletben lakó -egyetemistának milyen lehetőségei vannak, ha menni kell innen?

Figyelt kérdés

Hova mehet egy levelezős egyetemista?

Kollégium? Utca?

Lakhatási probléma.


2019. aug. 10. 00:17
 1/9 anonim ***** válasza:
93%

Kollégium biztos nem jár levelezősnek.

Másik albérletet kell bérelni. Nem tudom, ez miért nem jutott eszedbe.

2019. aug. 10. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
A szüleihez.
2019. aug. 10. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Nincsenek szüleim. Mérnökhallgató vagyok egyébként.

Talán igényelnem kellene szociális juttatást a suliban? Van ilyen? Ösztöndíjas vagyok.

2019. aug. 10. 01:37
 4/9 A kérdező kommentje:
Voltam már ebben a suliban,de a szüleim halála után félbehagytam,kijelentkeztem.
2019. aug. 10. 01:38
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Hokos voltam egyetemen.

Sok szoctam jart az arva hallgatoknak. Nezz utana.


Koltozzetek kisebb lakasba tobben olcsobb kornyekre.

2019. aug. 10. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
90%
És hol laktál, mielőtt albérletbe mentél?
2019. aug. 10. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
5: Csak nappalisoknak jár. A levelező legtöbbször tandíjas szak.
2019. aug. 10. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
76%

Ha levelezőn vagy, akkor dolgozol mellette és keresel albit. Szobatársakkal simán van havi 25-30-ért is egyetem városban. +rezsi, kaja.

Esetleg ha nagyon nem megy, akkor passzív félév.

2019. aug. 10. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

7-es,vagy utolsó válaszoló...amilyen antiszoc vagyok,nehezen bírnám szobatársakkal,a fiatal társaságukat,nagyon speciális élőlény vagyok sajnos.

Azt mondjátok árvaságit próbáljam meg? Van még ilyen? Levelezősnek is jár? Nem olyan könnyű egyébként ilyen egyetem mellett dolgozni...

passziváltatni semmiképpen nem akarom,mert már passziváltattam 2 félévet is,aztán jelentkeztem ki..

Az én helyzetemben szerintem ti felakasztottátok volna már magatokat. (elnézést a drasztikus kifejezésmódomért :) )

Szigma: Mostmár nem szeretném otthagyni ezt a helyet,semmiképpen,főleg hogy két emelt érettségimbe is került h ilyen területen tanulhassak(eredetileg nem is ide akartam jelentkezni,de pl levelezős biosz nincs a fővárosban,pesti GYTK-ról annó lemaradtam 5 ponttal-mostmár be sem vállalnám-)szóval marad ez a szemétdombos szak,csak sajnos nem tudom anyagilag hogyan jöjjek ki

pl diákhitelt felvenni,vagy amit írtatok,árvasági,a diákigazolványt sem váltottam még ki,nagyon sok egzisztenciális problémát(ebbe nem kizárólag a lakhatás van )kellett megoldanom,egyszóval olyan hely lenne emberhez méltó számomra,ahol nyugodtan,csendben le tudom tenni a táskám,lezuhanyozni,"ellenni"és tanulni,társaságtól mentesen,a fárasztó hétköznap/nap után.

Tudtok ilyet? Panel? A lehető legolcsóbb csöves,tele rossz arcú emberek által lakott környéken vmi bérlemény?

Talán Pesten kívül?

2019. aug. 10. 17:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!